BERAN 21. 3. – 20. 4.

Zjišťujete, že je všechno jinak, než jste čekali. O přívětivou a někdy až trochu odvázanou atmosféru se stará Venuše ve vašem sektoru lásky a romantiky, kterou doprovází Mars, jenž je celý měsíc ve vašem sektoru partnerském. S jejich spojenou pomocí dokážete mezi sebou a novým partnerem vztah vytvořit a s partnerem dlouhodobým ho posílit a zkvalitnit. Oba dokážete zapomenout na to, co vás rozděluje, ale s chutí se věnujete tomu, co vás oba baví. Všechny pracovní úkoly pak plníte skoro mimochodem, ale s o to větší chutí.

Zdroj: Youtube

BÝK 21. 4. – 21. 5.

Planeta, o jejíž vliv se můžete v těchto náročných týdnech opřít a jejíhož vlivu využijete ve svůj prospěch, je ve vašem případě Merkur, který po celý měsíc pobývá v Panně. S jeho pomocí dokážete rychle a správně analyzovat všechno, co se kolem vás a s vámi děje. Následně správně zareagujete nejen vy sami, ale to, co má dělat, napovíte i svému partnerovi. Když vás vyslechne, ani na chvíli nezapochybuje, že máte pravdu. Položí vám pár rozumných dotazů a slíbí, že se vašimi pokyny bude řídit.

BLÍŽENCI 22. 5. – 21. 6.

Mars ve vašem sektoru lásky a romantiky vám po celý měsíc poskytuje dostatek energie, kterou byste měli investovat do vylepšení svého vztahu. Čím intenzivněji a častěji budete miláčkovi svou lásku projevovat, tím to bude lepší. Zároveň si velice dobře uvědomujete, že to děláte jak pro něj, tak pro sebe. Díky domácí pohodě se dokážete i v práci a mezi přáteli chovat tak, že lidi kolem sebe spolehlivě okouzlíte a přimějete je, aby o vašich názorech nejen přemýšleli, ale aby je i přijali za své.

RAK 22. 6. – 22. 7.

Merkur v sektoru komunikace na vás přitlačí hned na začátku měsíce. V práci čekejte úkoly, které mile polechtají vaši ctižádost. Je vám jasné, že se vám jejich přijetím otevírá šance k vytouženému posunu po firemním žebříčku. Vaše nadšení však může neskutečně ochladit partner. Když vás vyslechne, nezaraduje se, ale začne přemýšlet, zda vůbec budete doma. V takové chvíli je potřeba, abyste si uvědomili, že se z jeho strany jedná o hrubou citovou manipulaci. O tom, že stihnete obojí, ho neujišťujte. Ví to stejně dobře jako vy.

LEV 23. 7. – 22. 8.

Čeká vás další celý měsíc, v němž se Venuše nachází ve vašem znamení. Máte se na co těšit, protože jde o energii, která vám v lásce zajistí všechno dobré nebo ještě lepší. O to, aby všechno nebylo jen jednoduché a zalité Sluncem, se postará Jupiter z Býka. Zejména kolem 4. září, kdy se zastaví, se vás pokusí dostat do situace, kdy se rozhodnete, že člověka, který dosud neví, zda vás chce, nebo nechce, k akci pobídnete nějakým vhodným darem. Pro vaši velkorysost je takové jednání přirozené, ale druhou stranu byste tím uvedli do rozpaků a třeba i přiměli k útěku.

PANNA 23. 8. – 22. 9.

Merkur, který je další celý měsíc ve vašem znamení, vám poskytuje sebedůvěru a jistotu projevu. Navíc vás zásobuje spoustou vynikajících nápadů. O trochu problémů se může postarat partner, který má pocit, že je vašich dobrých nápadů až příliš. Neustále se bojí, že mu utečete někam, kam vás následovat nedokáže. Pak je potřeba, abyste se překonali a začali s ním mluvit o tom, co pro vás znamená. Když ho ujistíte, že je pro vás opravdu důležitý, pochopí, že se bojí zbytečně. Pak se všechno vrátí do starých kolejí a bude to fajn.

VÁHY 23. 9. – 23. 10.

Když zjistíte, že je stavební materiál nebo nějaké podobné zboží najednou podstatně levnější, neváhejte a hned ho nakupte. Je sice pravda, že budete muset najít nějaké místo, kde ho bezpečně uskladníte, ale to se dá zvládnout. Zároveň si hned na začátku měsíce slibte, že budete naplno využívat vliv Marsu ve svém znamení. V práci i doma dejte najevo, že jste si vědomi své ceny a že se dokážete o to, na co máte podle svého názoru právo, taky bít. Vaše okolí bude sice překvapené, ale nakonec se s tím smíří.

ŠTÍR 24. 10. – 22. 11.

Pocit, že lidí, s nimiž si nerozumíte, v poslední době nějak rapidně přibývá, je stále intenzivnější. Pak je ale potřeba, abyste uvažovali, zda si za tento nepříjemný stav nemůžete alespoň částečně sami. Nezdá se vám, že se projevujete jako zbytečně tvrdá autorita, která každému vnucuje své názory s tím, že jsou nejlepší? Když usoudíte, že by na tom mohlo něco být, zkuste sami po zralém uvážení zařadit zpátečku. To, že jste udělali dobře, pochopíte vzápětí. Atmosféra kolem vás se uklidní a vy se opět začnete radovat ze života.

STŘELEC 23. 11. – 21. 12.

I když jste známí tím, že mluvíte při každé příležitosti, ke všemu se vyjadřujete a na všechno máte svůj vlastní názor, nic se nesmí přehánět. Zejména kolem 15. září, kdy ve znamení Panny probíhá novoluní, byste se v tomto směru měli důsledně hlídat. Kolem vás se najednou objeví spousta lidí, kteří si každé vaše slovo pamatují a klidně vám ho připomenou ve chvíli, kdy se vám to nebude ani líbit, ani hodit. Příznivé okamžiky nastanou naopak kolem 29. září. Ve vašem sektoru lásky a romantiky se odehraje úplněk, pod jehož paprsky bude najednou všechno jednoduché a krásné.

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

Je potřeba, abyste v sobě aktivovali veškerou tvrdost a zároveň zdrženlivost, kterou máte k dispozici. Tyto své kvality využijete zvláště ve chvíli, kdy ve vaší společnosti začne někdo líčit nynější život vaší bývalé lásky. Vy pak musíte předstírat, že vás to sice zajímá, ale v podstatě to pro vás nic neznamená. Naštěstí si uvědomujete, že jste pod bedlivým dohledem. Chováte se tak, aby si všichni mysleli, že jde o záležitost, se kterou jste už dávno srovnaní a která vás už dávno nedrásá. To, že je to ve skutečnosti jinak, víte jen vy sami…

VODNÁŘ 21. 1. – 20. 2.

Rozpory mezi tím, co chcete a na co momentálně máte, vnímáte zejména v první zářijové dekádě nesmírně intenzivně. Navíc hrozí, že budete neustále přemýšlet a dumat, co jste udělali špatně. Jde o myšlenky, které si musíte nechat pro sebe. Víte, že by vás partner nechápal. Kdyby vás začal přesvědčovat, že si vlastně nemáte na co stěžovat, byli byste rozladění ještě víc. Když však vydržíte do 23. září, kdy se Slunce přesouvá do vašeho sektoru duchovna, vaše postoje se zásadně změní. Zkonstatujete, že jste od života nedostali sice všechno, o co jste žádali, ale zase jste získali i to, o co jste se žádat ani neodvážili.

RYBY 21. 2. – 20. 3.

Když se miláček rozhodne, že je potřeba, abyste kvůli aktuálním podmínkám zásadně změnili svůj životní styl, raději mu to nerozmlouvejte. Poslouchat vás nebude. Můžete však využít energii Jupiteru ve svém sektoru komunikace a začít ho co nejrozumnějšími argumenty přesvědčovat o tom, že náhlá změna, kterou plánuje, nikomu nic dobrého nepřinese. Kdyby si uvědomil, že kromě peněz na nutné přežití musí do vašeho rodinného rozpočtu započítat i nějakou částku na zábavu, dovolené a vůbec drobné životní radosti, mohli byste se domluvit tak, abyste byli oba spokojení.

Zdroj:

  • Autorský článek
  • Autorka je astroložka ve společnosti astrologie JaGa