BERAN

21. 3. – 20. 4.

Mysleli jste si, že prožijete klidné léto, kdy se budete jen tak povalovat na pláži nebo doma na zahradě s detektivkou v ruce a se sklenicí něčeho dobrého na dosah? Chyba! O to, abyste se nenudili, se postará především Venuše, která je po celý měsíc ve vašem sektoru lásky a romantiky, a s níž do 23. srpna spojuje síly i Slunce. Díky planetární přízni se dokážete domluvit jak s partnerem, tak s dětmi. To, že partnera zatím nemáte, nevadí. Během srpna se zájemců objeví tolik, že si budete moct vybírat.

Zdroj: Youtube

BÝK

21. 4. – 21. 5.

Když vám někdo naznačí, nebo dokonce naplno řekne, že si máte vybrat jednu životní oblast, které se budete věnovat a v níž vyniknete, dost vás tím překvapí. Nejdříve usoudíte, že si ho máte srovnat a jasně mu říct, že se nemá plést do věcí, po kterých mu nic není. Když se však uklidníte, pochopíte, že to byl z jeho strany velice přátelský a potřebný pokyn. Zatímco dosud jste síly tříštili do několika směrů, tentokrát pochopíte, kam je máte nasměrovat tak, aby to pro vás bylo nejlepší.

BLÍŽENCI

22. 5. – 21. 6.

Lidí, kteří se vás zejména v práci snaží dostat na svou stranu, je kolem vás opravdu hodně. Všichni si uvědomují, že člověk vašeho rozletu a vašeho nasazení je pro všechny cenným spojencem. Potíž je však v tom, že vám se do podobné aktivity nechce. Místo pracovních bojů se chcete (a hlavně opravdu potřebujete) soustředit na to, co se týká vás a hlavně vašeho zdraví. Místo boje o nové a vyšší pracovní postavení se vypravíte do lesů, kde si užíváte voňavého vzduchu a samoty. Ta ve vašem případě působí jako skutečný balzám na nervy!

RAK

22. 6. – 22. 7.

Silně obsazený sektor, který se ve vašem případě stará o komunikaci, vás dostává do situací, kdy se musíte vyjadřovat naprosto ke všemu, co se ve vašem okolí děje. Naštěstí dokážete mluvit uvážlivě a tak, abyste do průběhu událostí nevnášeli zbytečný zmatek. Díky Venuši ve svém sektoru financí vlastních a díky své předchozí uvážlivosti navíc dokážete hospodařit tak, abyste si sice užívali dovolené, ale abyste zároveň posílili své peněžní rezervy. Kolem 10. srpna může navíc přijít nabídka na zajímavý přivýdělek. Zkuste o něm uvažovat!

LEV

23. 7. – 22. 8.

Období, kdy Slunce prochází vaším znamením (což je letos do 23. srpna), vás dostane do situací, kdy se musíte zamyslet nejen nad tím, co bude, ale hlavně si definitivně sečíst a podtrhnout všechno, co bylo. Teprve potom můžete začít vytvářet plány, které chcete v budoucnu uskutečnit. Zlom však může nastat kolem 16. srpna, kdy ve vašem znamení probíhá novoluní. Pod jeho vlivem může přijít šance na realizaci něčeho, po čem sice už hodně dlouho toužíte, ale co jste dosud brali jako neuskutečnitelný sen. O to, že byste na to neměli, se nebojte. Peníze přijdou z nečekaných zdrojů a bude jich dost.

PANNA

23. 8. – 22. 9.

Merkur, který celý měsíc pobývá ve vašem znamení, a jehož až do 27. srpna doprovází Mars, vám dá odvahu k rychlému a zásadnímu řešení všech problémů včetně těch, s nimiž jste si dosud nevěděli rady. S jeho pomocí získáte dost odvahy k rázným činům. Jejich důsledků se nebojíte. Je vám jasné, že na vaší straně je Jupiter, který nějaký zásadní průšvih nedopustí, nebo vás z něj spolehlivě vytáhne. Pro jistotu však počítejte s tím, že se vaše jednání nemusí líbit partnerovi. Když vám řekne, že podle jeho názoru riskujete až moc, měli byste ho raději poslechnout.

VÁHY

23. 9. – 23. 10.

Jde o týdny, kdy si na rozdíl od svých blízkých, kteří nevědí, kam skočit, vychutnáváte pohodu a ničím nerušený klid. Právě proto však hrozí, že vás začne pálit dobré bydlo do té míry, že se začnete nudit. Pak aktivitu převezme Venuše z vašeho sektoru tajemství. Pod jejím vlivem usoudíte, že léto bez utajované lásky nebo lehce erotického románku není to pravé. Potíž je však v člověku, jehož si k tomu vyberete. Zatímco vy to berete jako pouhý flirt, druhá strana se do vás může zcela vážně zamilovat. Tím vám zajistí starosti, o které jste opravdu nestáli.

ŠTÍR

24. 10. – 22. 11.

Pokud chcete úspěch, je potřeba, abyste si uvědomili, že planeta velkého štěstí, tedy Jupiter, pobývá ve vašem partnerském sektoru. Právě proto je potřeba, abyste všechno, co máte v plánu (nebo alespoň to, co je pro vás opravdu důležité) nejdříve důkladně probrali s partnerem. Můžete si sice myslet, že je to zbytečné zdržování, ale nahlas to v žádném případě neříkejte. Když poznámkám svého partnera věnujete náležitou pozornost, zjistíte, že se o nich opravdu vyplatí přemýšlet. Každý způsob, jímž se můžete vyhnout zbytečným chybám a následným průšvihům, je dobrý!

STŘELEC

23. 11. – 21. 12.

To, že máte pocit, že se doma udusíte a že ven vypadnout musíte, není ve vašem případě nic nezvyklého. Opravdu je nutné, abyste si po velmi pracovitém roce dopřáli odpočinek podle svého vkusu. Pokud byste se rozhodli, že Venuši v sektoru dalekých cest využijete nejen pro tělesnou relaxaci, ale i pro seznámení s novými zajímavými lidmi, bude to rozumné. Díky kontaktům s cizinou si navíc osvěžíte komunikaci v jazycích, které jste dříve docela dobře ovládali, ale které jste během času přece jen trochu zapomněli. Výsledkem bude krásná dovolená, vylepšená psychika a posílené znalosti. Všechno je v naprostém pořádku…

KOZOROH

22. 12. – 20. 1.

To, že svého partnera milujete tak, že byste pro něj udělali skoro všechno, je v naprostém pořádku. O potíže se vám může postarat Jupiter, který se spolu s Uranem nachází ve vašem sektoru lásky a romantiky. Kdyby vás náhodou napadlo, že byste si partnerovu lásku měli a mohli zajistit tím, že mu budete kupovat drahé dárky a existenčně ho zajišťovat, dobře si to rozmyslete. Ve vašem případě byste stresy neměli z toho, že do partnera investujete, ale z toho, že byste si nikdy nebyli jistí, že je s vámi z lásky a ne kvůli penězům. Když se místo drahých dárků omezíte jen na malé pozornosti, bude to lepší.

VODNÁŘ

21. 1. – 20. 2.

Když se zamyslíte nad svým dalším životem, pochopíte, že je potřeba, abyste nejen pro sebe, ale zejména pro rodinu zajistili lepší podmínky, než jsou ty dosavadní. Můžete k tomu využít energii Jupitera, který je spolu s Uranem ve vašem sektoru rodiny. S jeho pomocí se vám konečně podaří najít byt, který vám bude vyhovovat podstatně více, než ten dosavadní. Musíte si však dávat pozor na jeho cenu. Je docela možné, že bydlení, které vás na první pohled okouzlí, bude dražší, než jste původně chtěli. Pak je potřeba, abyste si sedli, všechno pečlivě propočítali a až pak se rozhodli, zda do toho půjdete.

RYBY

21. 2. – 20. 3.

To, že chcete svému životnímu druhovi dokazovat, že jste opravdu dobří a že vás může právem považovat za svou životní výhru, je naprosto normální. Díky Jupiteru z vašeho sektoru komunikace mu to dokážete vysvětlit tak přesvědčivě, že ho ani nenapadne, aby o tom pochyboval. Díky jeho životnímu postoji si spolu užijete opravdu krásné léto. Konečně si vychutnáte dny a týdny, kdy vás miláček bude hýčkat, bavit a vůbec vám dávat najevo, že jste jeho životní štěstí. Navíc o vás před svými rodiči a příbuznými mluví tak, že vás konečně začnou akceptovat a brát vážně. Bude to prostě měsíc plný zázraků…

Zdroj:

  • Autorský článek
  • Autorka je astroložka ve společnosti astrologie JaGa