Premium obsah

Dnes nastává úplněk v Beranu. Pozor si dejte na spory a důležitá rozhodnutí

Dnes nastává úplněk v Beranu. Pozor si dejte na spory a důležitá rozhodnutí
Pátek 29. září přinese úplněk ve znamení ohnivého Berana, který je často označován jako úplněk sklizně nebo kukuřičný. Astroložka radí věnovat dostatek času důležitým rozhodnutím a ukončování záležitostí. Nicméně, při této silné astrologické události je vhodné být opatrný a vyhýbat se zásadním životním rozhodnutím, která by mohla být ovlivněna emocemi.

Zářijový úplněk, kdy Měsíc vstoupí do znamení Berana a Slunce je ve znamení Vah, má nejsilnější účinek na lidi narozené v těchto znameních. Astroložka a numeroložka Hana Černá vysvětluje, že tento úplněk nás přiměje přemýšlet o tom, co je třeba zlepšit a jak se posunout vpřed. Je to ideální doba pro zbavování se zlozvyků a věnování pozornosti snům, které mohou nést zvláštní význam.

Zdroj: Youtube

Přestože úplňky mají svou energetickou sílu, varuje toto období před tvrdohlavostí a nepozorností, které se mohou projevit během tohoto aktivního, energického, rychlého a odvážného úplňku ve znamení Berana. Existuje nebezpečí hádek a sporů, a proto je důležité zůstat klidný a vyhnout se impulsivním rozhodnutím.

Doporučuje se, abychom si dali čas na rozmyšlenou a nenechali se vyprovokovat. Úplňkové období není vhodné pro zásadní rozhodnutí, protože jsme více ovlivněni emocemi a pudovými reakcemi. Zpomalit tempo a zůstat v klidu je klíčové, ale zároveň bychom si měli pohlídat příležitosti a nepropásnout je.

Úplněk a zdraví

Co se týče zdraví, úplněk ovlivňuje především oblast hlavy. Mohou se projet problémy s ústy, rovnováhou, bolestí hlavy, záněty uší, rýmou a záněty vedlejších dutin. Dále může dojít k podráždění očí a zvýšené nervozitě. Je třeba dbát na prevenci prochladnutí a zánětů močových cest. Spánkové problémy se mohou zesílit, avšak úplněk dodává více energie a snižuje potřebu spánku.

Úplněk a strava

Co se týče stravování, úplněk je ideálním časem pro půst a detoxikaci, které pomáhají tělu vyplavit škodlivé látky. Doporučuje se také začít měnit stravovací návyky, zvýšit příjem citrusů pro posílení imunity a zařadit do jídelníčku.

Zdroj:

  • https://www.youtube.com/watch?v=EdfHHEUZAxs
  • https://www.marianne.cz/zabava/obloha-nabidne-uplnek-ve-znameni-berana-prinese-sebevedomi-odvahu-touhu-prosadit-se
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.