Astrologie se zabývá výkladem konstelací hvězd a planet, a na základě znamení zvěrokruhu přikládá lidem určité charakteristiky a vlastnosti. Pro spoustu lidí jsou horoskopy absolutně kontroverzní oblastí, které je blíž už možná tak kouzlení. A co může znít ještě šíleněji, než to, že každé znamení zvěrokruhu má vlastního démona? V minulém díle jsme řešili démony Raka, Panny a Lva. Tentokrát se zaměříme na další tři znamení zvěrokruhu a jejich démony.

Zdroj: Youtube

Buer

Střelci jsou známí svou velkou energetičností, extravecí a touhou po dobrodružství. Bývají velice akční, rádi se učí novým věcem a jsou poháněni ohněm.

Démon spojený se Střelcem je Buer. Buer je považován za velkého učitele filozofie, logiky a herbologie, a je také schopný léčit všechny nemoci. Jeho charakteristické rysy velmi dobře odrážejí povahu Střelce. Střelci jsou známí svou touhou po poznání, a Buerovo spojení s filozofií a vědou z něj činí démona perfektně vystihujícího toto znamení. Navíc, schopnost Buera léčit nemoci odráží Střelcovu neustálou touhu pomáhat a sloužit ostatním.

Kimaris

Kozoroh je jedno z nejambicióznějších a nejcílevědomějších znamení zvěrokruhu. Jsou to těžcí workoholici, které nezastaví nic a nikdo. Jako zemské znamení jsou Kozorozi také velmi praktičtí a realističtí. Mají silné sebevědomí a smysl pro odpovědnost, které jim umožňuje dosáhnout vysokého postavení a úspěchu v životě.

Kozoroh jako svého démona má démona jménem Kimaris, který je v démonologii známý jako silný vévoda pekel. Kimaris je považován za zvláště mocného a moudrého, schopného přepravit ty, kteří jej vyvolají, kdekoli na světě. Tento démon také ovládá ztracené duše a je známý svými schopnostmi v boji a strategii.

Tyto rysy jsou velmi podobné charakteristikám znamení Kozoroha. Kozorozi jsou známí svými ambicemi a vůlí dosáhnout svých cílů za každou cenu, což je něco, co se zrcadlí v Kimarisově moci a schopnostech. Kimarisovo spojení s vůdcovskými dovednostmi a strategií také odráží Kozorohovu přirozenou schopnost vést a organizovat ostatní.

Focalor

Pokud ve svém okolí máte nějaké Blížence, určitě žasnete nad jejich komunikačních schopnostech. Blíženci jsou znamení, které je známé svou dynamikou a adaptabilitou. Jako vzdušné znamení jsou Blíženci velmi intelektuální a analytické povahy. Mají schopnost vidět svět z mnoha různých úhlů a dokáží se rychle přizpůsobit novým situacím.

Blížence zastupuje démon jménem Focalor. Tento démon je známý svými schopnostmi vládnout nad větry a bouřemi a má moc potopit lodě. Navíc se vyznačuje silnou loajalitou a je známo, že odmítá ubližovat nevinným.

Tyto vlastnosti Focalora velmi dobře odrážejí charakteristiky Blíženců. Jejich schopnost adaptovat se rychle a učinit rychlé rozhodnutí je zrcadlena ve Focalorově vládě nad nepředvídatelnými silami, jako je vítr a bouře. Jeho loajalita a odmítnutí ublížit nevinným také odráží Blížencův hluboký smysl pro spravedlnost a jejich tendenci bránit slabší a nevinné.

Zdroje: