Premium obsah

Temná strana znamení zvěrokruhu. Poznejte svého démona, II. část

Temná strana znamení zvěrokruhu. Poznejte svého démona, II. část
Tušili jste, že ke každému znamení zvěrokruhu bývá na základě jeho vlastností přiřazován určitý démon? Ve druhém díle tohoto třídílného seriálu se podíváme na Střelce, Kozoroha a Blížence.

Astrologie se zabývá výkladem konstelací hvězd a planet, a na základě znamení zvěrokruhu přikládá lidem určité charakteristiky a vlastnosti. Pro spoustu lidí jsou horoskopy absolutně kontroverzní oblastí, které je blíž už možná tak kouzlení. A co může znít ještě šíleněji, než to, že každé znamení zvěrokruhu má vlastního démona? V minulém díle jsme řešili démony Raka, Panny a Lva. Tentokrát se zaměříme na další tři znamení zvěrokruhu a jejich démony.

Zdroj: Youtube

Buer

Střelci jsou známí svou velkou energetičností, extravecí a touhou po dobrodružství. Bývají velice akční, rádi se učí novým věcem a jsou poháněni ohněm. 

Démon spojený se Střelcem je Buer. Buer je považován za velkého učitele filozofie, logiky a herbologie, a je také schopný léčit všechny nemoci. Jeho charakteristické rysy velmi dobře odrážejí povahu Střelce. Střelci jsou známí svou touhou po poznání, a Buerovo spojení s filozofií a vědou z něj činí démona perfektně vystihujícího toto znamení. Navíc, schopnost Buera léčit nemoci odráží Střelcovu neustálou touhu pomáhat a sloužit ostatním.

Buer Zdroj: Shutterstock

Kimaris

Kozoroh je jedno z nejambicióznějších a nejcílevědomějších znamení zvěrokruhu. Jsou to těžcí workoholici, které nezastaví nic a nikdo. Jako zemské znamení jsou Kozorozi také velmi praktičtí a realističtí. Mají silné sebevědomí a smysl pro odpovědnost, které jim umožňuje dosáhnout vysokého postavení a úspěchu v životě.

Kimaris Zdroj: Shutterstock

Kozoroh jako svého démona má démona jménem Kimaris, který je v démonologii známý jako silný vévoda pekel. Kimaris je považován za zvláště mocného a moudrého, schopného přepravit ty, kteří jej vyvolají, kdekoli na světě. Tento démon také ovládá ztracené duše a je známý svými schopnostmi v boji a strategii.

Temná strana znamení zvěrokruhu. Poznejte démona, kterého máte v duši
Temná strana znamení zvěrokruhu. Poznejte démona, kterého máte v duši

Věděli jste, že na základě temných vlastností určitých znamení zvěrokruhu je k nim přiřazován nějaký démon? V tomto tří dílném seriálu se podíváme na to, která znamení jsou spojována s jakými démony.

Tyto rysy jsou velmi podobné charakteristikám znamení Kozoroha. Kozorozi jsou známí svými ambicemi a vůlí dosáhnout svých cílů za každou cenu, což je něco, co se zrcadlí v Kimarisově moci a schopnostech. Kimarisovo spojení s vůdcovskými dovednostmi a strategií také odráží Kozorohovu přirozenou schopnost vést a organizovat ostatní.

Focalor

Pokud ve svém okolí máte nějaké Blížence, určitě žasnete nad jejich komunikačních schopnostech. Blíženci jsou znamení, které je známé svou dynamikou a adaptabilitou. Jako vzdušné znamení jsou Blíženci velmi intelektuální a analytické povahy. Mají schopnost vidět svět z mnoha různých úhlů a dokáží se rychle přizpůsobit novým situacím.

Blížence zastupuje démon jménem Focalor. Tento démon je známý svými schopnostmi vládnout nad větry a bouřemi a má moc potopit lodě. Navíc se vyznačuje silnou loajalitou a je známo, že odmítá ubližovat nevinným.

Focalor Zdroj: Shutterstock

Tyto vlastnosti Focalora velmi dobře odrážejí charakteristiky Blíženců. Jejich schopnost adaptovat se rychle a učinit rychlé rozhodnutí je zrcadlena ve Focalorově vládě nad nepředvídatelnými silami, jako je vítr a bouře. Jeho loajalita a odmítnutí ublížit nevinným také odráží Blížencův hluboký smysl pro spravedlnost a jejich tendenci bránit slabší a nevinné.

Zdroje:

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.