Premium obsah

Tarotová karta vašeho znamení. Poznej svého duchovní vůdce, I. část

Tarotová karta vašeho znamení. Poznej svého duchovní vůdce, I. část
Tarotové karty jsou starodávným nástrojem pro poznání a introspekci, který se používá po celém světě. Jejich původ sahá až do středověku, ale jejich význam a popularita přetrvávají dodnes. Tyto karty mají schopnost odhalit hlubší významy, poskytnout porozumění a sloužit jako vodítko v našem každodenním životě. Věděli jste ale, že každé znamení zvěrokruhu má vlastní tarotovou kartu, která ho má v životě inspirovat a vést? Ne? Tak čtěte.

BLÍŽENCI: MILENCI

Tato karta představuje srdeční záležitosti, ale je také o možnostech – dva milenci představují Adama a Evu, což symbolizuje sílu duality. V tarotovém balíčku Rider-Waite-Smith se Adam dívá dopředu a symbolizuje hmotu, zatímco Eva hledí vzhůru a symbolizuje duši. Když se tyto dvě energie spojí, vytvoří jeden celek, stejně jako dvojčata, která vás představují ve zvěrokruhu. Stojí před Stromem poznání a Stromem života a říkají vám, že každá situace má vždy dvě strany.

Zdroj: Youtube

Využijte sílu této karty k rozhodnutí o svém osobním hodnotovém systému a o tom, co budete a nebudete stát. Vyzvěte energii Milenců, abyste stáli ve své vlastní životní filozofii a přilákali ty správné partnery, kteří jsou v souladu s vaším hodnotovým systémem. Především použijte sílu této karty k tomu, abyste zůstali v přítomnosti a našli rovnováhu, kterou tak často ztrácíte.

BERAN: CÍSAŘ

Stoický kosmický tatínek Tarotu je čtvrtou kartou Velké Arkány. Císař představuje autoritu, moc, základy a vedení. V edici Rider-Waite-Smith sedí na svém obřím kamenném trůnu zdobeném čtyřmi beraními hlavami, které symbolizují jeho spojení s ohnivým znamením Berana. Tato karta vyžaduje pozornost, stejně jako vy, Berani. V pravé ruce císař drží ankh, egyptský symbol života, a v levé je koule představující svět, jemuž vládne.

Císařův vliv můžete přijmout tím, že budete šéfem Berana, kterého všichni známe a milujeme. Tím, že do svého života a vztahů vnesete strukturu podobnou císaři a disciplínu, najdete svůj úspěch. Pokud jde o sex a lásku, rádi jste na vrcholu, takže si najděte císařovnu, která ocení vaši sílu a výdrž.

Horoskop: Poznej svého anděla a nech se vést jeho kroky
Horoskop: Poznej svého anděla a nech se vést jeho kroky

Učené knihy praví, že anděl je čistý duch, který nám má pomáhat zvládat problémy každodenního života a udržovat náš kontakt s Bohem. Anděl strážný, kterého máme každý svého, nás pak chrání před následky našich činů a rozmlouvá nám nápady, které by nám tak úplně neprospívaly. Kromě svého osobního anděla strážného mají jednotlivá znamení anděla takříkajíc skupinového. Jak se jmenují a před čím nás chrání? V následujících řádcích se to dozvíte.

RAK: VŮZ

Vůz je vaše karta, díky které se budete cítit silní, hnaní a odvážní, pokud se vám podaří nasměřovat energii správným směřem. Pro Raka je to všechno o pocitech! A jakmile ho něco nebo někoho emocionálně přitáhne, udělají vše, aby vyhráli. V mnoha tarotových sadách ve stylu Rider-Waite-Smith vidíme dvě sfingy, které jsou zbarveny černobíle, což je symbol protikladných sil, které se musí vozataj naučit ovládat. Řeka v pozadí je symbolem potřeby být v proudu rytmu života.

Tato karta je o překonávání překážek a jízdě na cestě k vítězství jako oslnivá síla, kterou jste. Protože jste vodní znamení, potřebujete změnu, abyste se vyvíjeli, ale může to být pro vás těžké. Chariot je tu, aby vás povzbudil, když opravdu chcete zůstat ve své ulitě. Vím, že je tam teplo a pohodlí, ale použijte tuto kartu, aby vás dovedla k vašim největším snům. Převezměte vedení za svými životními cíli jako vůz a buďte v kosmickém toku vesmíru. Pamatujte, láska vždy vítězí!

Nejžárlivější znamení zvěrokruhu. Tyto 3 vás budou chtít vždy jen pro sebe
Nejžárlivější znamení zvěrokruhu. Tyto 3 vás budou chtít vždy jen pro sebe

To, že žárlivost – kterou velký Shakespeare označoval jako zelenookého démona – dovede lidské životy pěkně zamotat, je jasné každému, kdo je jen trochu dospělejší. Jen velmi málo lidí pochopí, že žárlit buď není proč, a pak je to zbytečné, nebo žárlit proč je, a pak je to zbytečné tuplem. Když tuto emoci začnete rozebírat, zjistíte, že jistý sklon k žárlivosti má každý. Každý ji však projevuje jinak a každý k ní má své vlastní motivy. Jak to tedy vypadá v praxi?

Zdroj:

  • Autorský text
  • https://www.cosmopolitan.com/lifestyle/a31913908/tarot-cards-zodiac-signs-astrology/
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.