BLÍŽENCI: MILENCI

Tato karta představuje srdeční záležitosti, ale je také o možnostech – dva milenci představují Adama a Evu, což symbolizuje sílu duality. V tarotovém balíčku Rider-Waite-Smith se Adam dívá dopředu a symbolizuje hmotu, zatímco Eva hledí vzhůru a symbolizuje duši. Když se tyto dvě energie spojí, vytvoří jeden celek, stejně jako dvojčata, která vás představují ve zvěrokruhu. Stojí před Stromem poznání a Stromem života a říkají vám, že každá situace má vždy dvě strany.

Zdroj: Youtube

Využijte sílu této karty k rozhodnutí o svém osobním hodnotovém systému a o tom, co budete a nebudete stát. Vyzvěte energii Milenců, abyste stáli ve své vlastní životní filozofii a přilákali ty správné partnery, kteří jsou v souladu s vaším hodnotovým systémem. Především použijte sílu této karty k tomu, abyste zůstali v přítomnosti a našli rovnováhu, kterou tak často ztrácíte.

BERAN: CÍSAŘ

Stoický kosmický tatínek Tarotu je čtvrtou kartou Velké Arkány. Císař představuje autoritu, moc, základy a vedení. V edici Rider-Waite-Smith sedí na svém obřím kamenném trůnu zdobeném čtyřmi beraními hlavami, které symbolizují jeho spojení s ohnivým znamením Berana. Tato karta vyžaduje pozornost, stejně jako vy, Berani. V pravé ruce císař drží ankh, egyptský symbol života, a v levé je koule představující svět, jemuž vládne.

Císařův vliv můžete přijmout tím, že budete šéfem Berana, kterého všichni známe a milujeme. Tím, že do svého života a vztahů vnesete strukturu podobnou císaři a disciplínu, najdete svůj úspěch. Pokud jde o sex a lásku, rádi jste na vrcholu, takže si najděte císařovnu, která ocení vaši sílu a výdrž.

RAK: VŮZ

Vůz je vaše karta, díky které se budete cítit silní, hnaní a odvážní, pokud se vám podaří nasměřovat energii správným směřem. Pro Raka je to všechno o pocitech! A jakmile ho něco nebo někoho emocionálně přitáhne, udělají vše, aby vyhráli. V mnoha tarotových sadách ve stylu Rider-Waite-Smith vidíme dvě sfingy, které jsou zbarveny černobíle, což je symbol protikladných sil, které se musí vozataj naučit ovládat. Řeka v pozadí je symbolem potřeby být v proudu rytmu života.

Tato karta je o překonávání překážek a jízdě na cestě k vítězství jako oslnivá síla, kterou jste. Protože jste vodní znamení, potřebujete změnu, abyste se vyvíjeli, ale může to být pro vás těžké. Chariot je tu, aby vás povzbudil, když opravdu chcete zůstat ve své ulitě. Vím, že je tam teplo a pohodlí, ale použijte tuto kartu, aby vás dovedla k vašim největším snům. Převezměte vedení za svými životními cíli jako vůz a buďte v kosmickém toku vesmíru. Pamatujte, láska vždy vítězí!

Zdroj:

  • Autorský text
  • https://www.cosmopolitan.com/lifestyle/a31913908/tarot-cards-zodiac-signs-astrology/