Každý v sobě máme mocnou sílu, kterou se můžeme osvobodit od všeho, co nás spoutává, neslouží nám či nás přímo ničí, aby v našem životě došlo k obratu a cítili jsme radost a živost. Pro spojení s touto silou nemusíme vůbec nic dělat. Stačí se uvolnit, propustit napětí z těla a jen tak být. Když vše odevzdáme, přestaneme usilovat, lpět, chtít mít a vlastnit, uleví se nám. Uvolníme-li své tělo, naše duše se v něm zabydlí, budeme se cítit dobře a zažijeme pocit bezpodmínečného přijetí.

Dopřejme si klid a odpočinek, uvolněme se a dejme si volno. Když si dovolíme čas pro sebe, postavíme se na první místo, dáme si prostor, staneme se pro sebe důležitými a dáme si hodnotu. Pokud dokážeme být jen tak sami se sebou, jsme nezávislí a svobodní, a umíme-li se sami zabavit, rozvíjíme svoji tvořivost.

Dělejme to, co nás baví, co nám dělá radost, abychom objevili své vlohy a nadání. Nadání je dar, který nám byl dán, který můžeme rozvíjet, když dáme prostor svým pocitům a tvořivosti. Buďme trpěliví jako květina, která se postupně rozvíjí a ve své plné kráse se ukáže, když přijde její čas.

Nečekejme na druhé, že nás zabaví, ale tvořením si dělejme svůj život krásným. Kdo se má rád, dopřává si drobné radosti, které svědčí o jeho sebelásce. Laskáme-li sebe, vyzařuje z nás láska, krása naší vnitřní květiny, která dělá svět krásným. Ta se dokáže plně rozvinout, má-li prostor, volnost a svobodu. Děláme-li to, co nás baví a co máme rádi, jsme svobodní.

Když máme radost, smějeme se od srdce, milujeme a svět je krásný. Láska tvoří krásný svět. Je jako naše vnitřní květina, která se rozvíjí, když o ni pečujeme, dáme jí prostor, volnost a čas. Láska je vždy s námi, protože je uvnitř nás. Je to cesta i cíl, která začíná a končí u nás. Pečujme o sebe s láskou, mějme se rádi a radujme se ze svého bytí.

Zdroj:

  • https://www.facebook.com/AstroHannaLapachoCZ/
  • autorka článku je astroložka ve splolečnosti Hanna Lapacho