BÝK

Býk jako znamení zemské a pevné vysoce hodnotí všechno, co považuje za svůj majetek. Pokud má někoho rád – což poznáte podle toho, že dotyčného či dotyčnou zahrne dárky – bere je jako svého druhu investici, kterou nesmí nikdo ohrozit. Zároveň je to však člověk, který je tak sebejistý, že ho většinou ani nenapadne, že by na vás žárlit měl. Nedokáže si srovnat v hlavě, že by jeho milovaný a doslovně zlatem zasypaný partner mohl dát přednost někomu jinému. Pokud tedy máte doma Býka a přitom pošilháváte jinam, měli byste se v tomto směru chovat opatrně. Partnera z tohoto znamení nesmíte zbytečně provokovat. Pokud se vám líbí kolega, raději Býkovi neříkejte, že kolega je skvělý a že na rozdíl od něj zvládá slovem i písmem pět jazyků. Když o něm budete mluvit jako o nesnesitelném otravovi, bude to lepší. Kdybyste o něm nemluvili vůbec, bude to optimální. Díky svému prozíravému jednání se pak o vaší avantýře partner dozví až na vašem pohřbu, kdy mu milenec přijde kondolovat. A pokud má rozum a zůstane stát moudře v pozadí, nedozví se o něm vůbec.

Zdroj: Youtube

ŠTÍR

Koníčkem Štírů je nejen sex, ale i detektivky. Není tedy divu, že ke svému životu jak soukromému, tak partnerskému přistupují jako k náročné detektivní hře. Jejich podezíravost je legendární a rozhodně není přehnaná. Miláček z tohoto znamení se bude sice snažit, aby se vám po jeho boku pohodlně žilo a příjemně existovalo (vzhledem k tomu, že vás vnímá trochu jako výkladní skříň svých úspěchů, bude se starat, abyste byli skvěle oblečení, krásně vypadali, a navíc ještě trávili dovolené tam, kde se to podle aktuálních společenských trendů hodí), ale zároveň bude s nadšením hodným lepší věci hlídat každý váš krok. Počítejte s tím, že si pro vás čas od času zajde do práce, kde pozorným pohledem prolustruje všechny vaše kolegy. Zkontroluje vaše kamarády a ty rozvedené nebo podle jeho názoru lehkomyslné z nich vyřadí proto, že by vám mohli být špatným příkladem. Vy můžete sice jeho jednání chápat a třeba i omlouvat, ale tolerovat ho nesmíte. Jakmile zjistíte, že se vám hrabe v mobilu, kde hledá hovory a vzkazy od neexistujícího milence, musíte mu se vší vážností sdělit, že to bylo poprvé a naposledy. Jeho reakce se nebojte. Je to sice překvapivé, ale svou rozhodností vzbudíte spíše jeho úctu.

PANNA

Precizní, pracovitý a na detail soustředěný zrozenec z Panny vám bude tvrdit, že nežárlí, protože ví, že to nemá cenu. Když však přijde na věc a on se dostane do situace, kdy se taková možnost objeví, budete intenzitou jeho negativních citů a emocí velice překvapení. Zatímco žárlivost Býka a Štíra byla jednoduchá a skoro prvoplánová, s Pannou je to horší. Za její žárlivostí nestojí obava, že jí utíká investice (většinou je šetrná a partnera ani zlatem, ani emocemi a city moc nezasypává), ale má strach, že člověk, kterému věřila a který ji zradil, ještě prohloubí pochybnosti, které ohledně sebe samotné cítí, a posílí komplexy, s nimiž od puberty nepříliš úspěšně bojuje. Člověk, na kterého žárlí, navíc vůbec nemusí být opačného pohlaví. Klasický je příklad muže ze znamení Panny, který žárlí na kamarádky své přítelkyně jenom proto, že se s nimi směje a vůbec baví daleko lépe, než se baví s ním a vedle něj. O tom, že by důvodem mohla být jeho věčně pesimistická nálada a stav, kdy počítá každou korunu, ho nenapadne. A to, že mezi lidmi opačného pohlaví může existovat čisté přátelství, nepochopí už vůbec.

Zdroj:

  • Autorský článek
  • Autorka je astroložka ve společnosti astrologie JaGa