RAK 22. 6. – 22. 7.

Ženy, kterým vládne Luna, mají rodinu jako svou osobní a nejdůležitější prioritu. Mohou sice tvrdit, že je děti nezajímají, a u plotny otročit nehodlají, ale všechno vezme za své přesně ve chvíli, kdy se objeví muž, kterého jim jejich vnitřní radar jako vhodného otce jejich rodiny vyhodnotí. Pak následuje klasická svatba a hned po ní děti, za které by Račice i dýchaly. Děti vychovávají sice láskyplně, ale při výchově samotné jsou dost náročné. Stanoví pravidla, která by jejich ratolesti měly dodržovat – a běda, když je dodržovat odmítnou! Jinak se k dětem chovají neskutečně něžně. Čtení pohádky a pusa na dobrou noc přestane být rodinným rituálem až v době, kdy jejich miláčkové jdou skoro na střední školu a proti takovým projevům se začnou vymezovat. Když máte partnera s maminkou z Raka, připravte se na jejich hodně pevný vztah. Zároveň se nemusíte bát toho, že by vás opustil. Račí matka mu vysvětlila, že rodina je svatá a od dětí se neodchází!

LEV 22. 7. – 23. 8.

Viděli jste dokument o životě v africké savaně? Ano? A byla tam lvice se svými lvíčaty? Pokud jste se dívali pozorně, je pro vás čtení následujících řádků vlastně naprosto zbytečné. Všechno, co se dá říct o chování lvice v savaně, se dá při troše chtění využít i pro Lvici lidskou. Když se s ní dostanete do kontaktu, musíte mít na paměti, že své ratolesti hlídají ve dne i v noci. To, že byste její děti kritizovali, vás nesmí ani napadnout. Lvice si každý takový výrok bere velice osobně a bez váhání přechází do protiútoku. Svým ratolestem dává plnou svobodu. Kontroluje a usměrňuje je velice nenápadně a většinou tak, že si toho ani nevšimnou. K dětem se chová neobyčejně láskyplně. Jejich přání plní způsobem, který by každý jiný označil jako bohapusté rozmazlování. Lvice to však vnímá jako investici do jejich budoucnosti. Penězi na jejich další vzdělání (samozřejmě na prestižních školách) nebo v cizině nešetří. Odměna za vynaloženou práci přijde v momentě, kdy její dojaté dítě přijímá Nobelovu cenu, Oscara nebo jiné prestižní ocenění, a děkuje matičce, kterou prozíravě posadilo do první řady.

PANNA 24. 8. – 22. 9.

I když se dá bez velkého přehánění zkonstatovat, že dítě, které si jako matku vybralo Pannu, musí mít enormně silné nervy, patří matky z tohoto znamení nepochybně mezi ty opravdu vynikající. Svým dětem hned na začátku stanoví hranice a dají jim ohledně života a toho, jak se mají chovat, jasné pokyny. Zároveň je ale naučí, jak se ve světě pohybovat, aby zbytečně nenarážely. Děti od malička skoro až drezírují nejrůznějšími výchovnými hrami a hračkami s přidanou edukační hodnotou. Navíc umějí vytvořit atmosféru, díky níž se děti učí rády. Děti své znalosti navíc s chutí předvádějí na nejrůznějších besídkách a rodinných akcích, což je pro jejich matku zdrojem pýchy a pozitivních pocitů. Děti navíc záhy seznamuje s praktickými životními otázkami. Učí je počítat a seznamuje je s finanční gramotností. Díky tomu Panny vychovají lidi, kteří jsou v životě zodpovědní a u nichž si mohou být jisté, že se o ně na stará kolena rády a s láskou postarají.

Zdroj:

  • Autorský článek
  • Autorka je astroložka ve společnosti astrologie JaGa