Beran (21. březen - 19. duben) - Arya Stark

Vaší nejsilnější stránkou je vaše nebojácnost, neohroženost a hlavně to, že na nic nečekáte. Stejně jako Arya Stark uděláte vše okamžitě. Můžete být možná také trochu tvrdohlaví, ovšem kdo by se tomu divil, kdy s mečem nejmistrnějí zacházíte právě vy! Jako Arya Stark jste schopni sledovat vlastní cestu a jste připraveni se postavit jakékoliv překážce.

Zdroj: Youtube

Býk (20. duben - 20. květen) - Catelyn Stark

Býci jsou známí svou loajalitou a odhodláním chránit své blízké, ať to stojí, co to stojí. Podobně jako Catelyn Stark jsou pro přátelé a své milované schopni položit život. Pokud někoho milují, dají mu úplně všechno.

Blíženci (21. květen - 20. červen) - Margaery Tyrell

Blíženci jsou přátelští, sociální a jsou schopni se velmi rychle přizpůsobit, což je zcela v souladu s taktickou zručností a diplomatickou schopností Margaery Tyrell.

Rak (21. červen - 22. červenec) - Sansa Stark

Raci jsou citliví a intuitivní, pečují o své blízké a jsou to ti největší romantici - podobně jako Sansa Stark, která se vyvíjí v seriálu z naivní dívky do moudré a silné ženy. Raci mají lásku na prvním místě.

Lev (23. červenec - 22. srpen) - Cersei Lannister

Lvi jsou vůdčí, dominantní a mají rádi, když stojí v centru pozornosti. Stejně jako královna Cersei si nenechají nic líbit a pokud jim někdo ublíží, dovedou být neúprosní. Pokud jde ale o ambice, když Cersei něco chce, prostě toho dosáhne - jakkoliv.

Panna (23. srpen - 22. září) - Brienne z Tarthu

Panny jsou analytické, spolehlivé a dokonale organizované. Brienne z Tarthu, s její loajalitou a odhodláním, je perfektní reprezentací tohoto znamení. Brienne je vždy na svém místě, přesně ví, co má dělat, co chce, a co naopak nesnese. Je šlechetná a rozvážná.

Váhy (23. září - 22. říjen) - Daenerys Targaryen

Váhy jsou diplomatické, rozvážné a hledají harmonii, což odráží Daenerys a její touhu po spravedlivé vládě.

Daenerys za bouře zrozená z rodu Targaryenů, První svého jména, Nespálená, Královna Meereenu, Královna Andalsu, Rhoynaru a Prvních lidí, Khaleesi Velkého moře trávy, Ničitelka řetězů a Matka draků.

Jedna z nejdůležitějších postav seriálu Hry o trůny a fantasy ságy Píseň ledu a ohně. Daenerys Targaryen, královna a dobyvatelka mnoha jmen a zároveň matka tří draků. Kromě jejího půvabu a vnitřní síly jí daly sudičky do vínku odolnost vůči žáru ohně. Vskutku praktické schopnosti, když vezmeme v úvahu, že rod Targaryenů vládne Ohněm a krví.

Štír (23. říjen - 21. listopad) - Melisandre

Štíři jsou vášniví, odhodlaní a nesmírně intenzivní. Toto znamení zvěrokruhu se dokonale hodí k tajemné a silné Melisandre, kněžce boha R'hllora.

Střelec (22. listopad - 21. prosinec) - Ygritte

Střelci jsou dobrodružní, optimističtí a milují svobodu. Ygritte, divoká žena ze severu, která bude bojovat nejen za svou svobodu, ale i za své milované.

Kozoroh (22. prosinec - 19. leden) - Tywin Lannister

Kozorozi jsou ambiciózní, disciplinovaní a praktičtí. Typičtí workoholici! Tywin Lannister s jeho vůlí k moci a strategickému myšlení, je ideální reprezentací všech Kozorohů.

Vodnář (20. leden - 18. únor): Missandei

Vodnáři jsou nezávislí, humanitární a inovativní. Missandei, s její inteligencí a soucitem, perfektně reprezentuje tento znamení.

Ryby (19. únor - 20. březen): Jon Snow

Ryby jsou empatické, intuitivní a rádi sní. Jon Snow, s jeho altruismem a hlubokým porozuměním pro svět i všechny jeho obyvatele, je typickým příkladem znamení Ryby.

Zdroje:

  • https://nypost.com/article/which-game-of-thrones-character-embodies-your-zodiac-sign/
  • https://www.dictionary.com/e/horoscope-meaning/
  • https://www.astrology.com/us/home.aspx