Beran

Je potřeba, abyste si pečlivě vybírali lidi, které si necháte mluvit do života. Zejména v pondělí, kdy jste pod vlivem úplňku ve svém sektoru komunikace, hrozí, že vás začnou ovlivňovat především lidé, kteří si sami nedávno nabili nos a kteří by byli moc rádi, abyste dopadli stejně. Když týden zahájíte tím, že řeknete, že se budete rozhodovat sami, bude to bezpečnější.

Zdroj: Youtube

Býk

V pondělí a v úterý si dejte klidně a hlavně bez nejmenších výčitek svědomí pauzu. Když už chcete udělat něco pro rodinu, přemýšlejte o dárcích, které komu dáte. Zároveň si promluvte se svým osobním Ježíškem a nenápadně mu naznačte, čím by mohl udělat radost vám. V sobotu se těšte na hodně náročnou debatu s partnerem. Týká se organizace silvestrovských oslav a bude opravdu výživná!

Blíženci

V pondělí a v úterý, kdy jste pod vlivem napjatého vztahu mezi Merkurem a Neptunem, si dávejte pozor na nabídky, které sám nabízející označuje jako ztělesnění všech vašich snů. Když budete mít pocit, že se vám na nich něco nezdá, v žádném případě ho nepotlačujte. V dalším kole si sežeňte někoho, kdo podobnou nabídku přijal, a zeptejte se ho na zkušenosti. Ty byste pak měli do svého rozhodování zahrnout.

Rak

Především si dejte pozor, abyste nenaslibovali věci, které potom nedokážete splnit. Může vám být sice líto lidí, kteří nezvládají pečení vánočního cukroví, ale to neznamená, že musíte péct pro všechny. Stačí, když si vyberete jednoho. Stejně tak by bylo dobré, kdybyste rozumně hospodařili i s nejrůznějšími příspěvky na charitu. Když si vyberete jednoho neanonymního člověka, kterému usnadníte život, bude to skvělé.

Lev

Do pátečního odpoledne, kdy je Merkur ve Střelci, obcházejte lidi, kteří vám buď dluží, nebo pro vás mají něco udělat. Komunikujte s nimi sice slušně, ale tak, aby jim došlo, že už moc trpělivosti nemáte. Víkend s Lunou ve svém znamení musíte rozdělit na čas, který budete věnovat domácím záležitostem, a hodiny, ve kterých seberete partnera a vyrazíte na adventní trh. Zvládnete obojí!

Panna

V pondělí, kdy se rovnáte s vlivem nepříliš příjemné vazby mezi Merkurem a Neptunem, se hlavně zbytečně nerozčilujte. Když se v práci začne mluvit o změnách, které přelom roku přinese, nevěnujte tomu zbytečnou pozornost. V tomto případě opravdu platí, že se nic nejí tak horké, jak se to uvaří. Kdyby se vám svým klidem podařilo nakazit i ostatní kolegy, atmosféra by se rázem vylepšila a na pracovišti by zavládla pohoda.

Váhy

To, že nic není černobílé, víte od malička. Když se dostanete do situace, kdy musíte vzít v úvahu nejrůznější názory a na jejich základě se rozhodovat, zvládnete to bez problémů. Partner, kterému pak budete doma chod svých myšlenek a důvody svého rozhodnutí vysvětlovat, bude neobyčejně překvapený. Nahlas přizná, že on by na něco takového nepřišel.

Štír

Lidi, kteří vás přemlouvají k něčemu, s čím nechcete a nemůžete souhlasit, dlouho tolerovat nevydržíte. Jasně a hodně rázně jim řeknete, že svá stanoviska měnit nehodláte. Když vás začnou přemlouvat, abyste porušili buď jídelní, nebo léčebný režim, souhlasit nebudete. V tomto ohledu riskovat nehodláte. Je vám jasné, že styl, podle kterého žijete, narušit nesmíte.

Střelec

To, že se někdo z vašich přátel nezachová tak, jak jste si představovali a jak byste chtěli, ještě neznamená, že vám to udělal natruc. Kdybyste se v takové situaci dokázali povznést a třeba i mávli rukou, bylo by to vynikající. V pondělí, kdy se ve vašem partnerském sektoru odehrává úplněk, pak věnujte pozornost miláčkovi. Musí vědět, že se opravdu zajímáte o to, co právě prožívá!

Kozoroh

Ve vašem případě je potřeba především trpělivost a nadhled. Pak je šance, že se do pátečního odpoledne nebudete rozčilovat, že se vám nedaří. Při Merkuru, který je v těchto dnech ve Střelci, se mohou podmínky měnit tak rychle, že se v nich přes veškerou snahu nevyznáte. Kdybyste se hned zkraje týdne rovnou rozhodli, že všechno důležité odložíte na víkend, bude to rázem lepší.

Vodnář

S lidmi, kteří vás nejdříve chtějí vyprovokovat a pak se vaší reakcí buď bavit, nebo ji použít proti vám, učiníte krátký proces. Hned při prvním pokusu jim dáte najevo, že jste jejich taktiku prohlédli. Výsledkem bude skoro nenávistný obdiv, kterým vás zahrnou. Pochopí, že si s vámi neporadí. Pokud mají rozum, své snahy vzdají. Pokud ne, stáhnou se do pozadí a začnou vymýšlet další past.

Ryby

V době, kdy je ve Střelci Slunce a až to pátečního poledne i Merkur spolu s Marsem, to snadné opravdu nemáte. Práce máte až nad hlavu, ale čas, ve kterém byste se jí mohli věnovat, vám neskutečně chybí. Naštěstí se ve vašem okolí rychle objeví někdo, kdo se velkoryse rozhodne, že vám pomůže nejtěžší úkoly zvládnout. Právě díky němu si konečně užijete víkend podle svých představ.

Zdroj:

  • Autorský článek
  • Autorka je astroložka ve společnosti astrologie JaGa