BERAN

Kombinace Merkuru ze Střelce a Venuše z Vah, která vás od 10. listopadu až do konce měsíce provází, vytváří v lásce a v mezilidských vztazích vůbec okolnosti, kterým sice nerozumíte, ale na něž musíte správně reagovat. Je potřeba, abyste ke všem lidem (a zejména k těm, které teprve poznáváte) přistupovali s nataženou rukou a s otevřeným srdcem. Na to, co vám o nich říkají ostatní, se neohlížejte. Vždycky jste se pyšnili tím, že si názor na své blízké vytváříte sami. Svoje zvyky neměňte ani tentokrát.

Zdroj: Youtube

BÝK

Opakované chyby a situace, kdy znovu jedete podle scénáře, který se vám už několikrát nevyplatil, jsou přepychem, který si nemůžete dovolit. Než se pro něco zejména kolem 13. listopadu rozhodnete, měli byste to důkladně zkonzultovat s partnerem. Jeho eventuální námitky berte vážně už jen proto, že ho budete při realizaci svých plánů potřebovat. Stejně tak byste měli zapomenout i na žárlivost. Když to přeženete, hrozí, že partner udělá něco, co vám dokáže, že žárlíte zcela oprávněně.

BLÍŽENCI

Prodloužený listopadový víkend věnujte aktivitám, které vás sice baví, ale na které nemáte v obvyklém pracovním nasazení čas. Kdyby se vám ještě podařilo přimět partnera ke spolupráci, bude to vynikající. Zároveň je potřeba, abyste si sedli a rozvážili, jak všechno budete financovat. Pro jistotu počítejte s většími výdaji, než jste zvyklí. Když to uděláte,budete přesně vědět, co si můžete dovolit. Vyrovnaný rozpočet se pak stane zárukou klidného a vyrovnaného vztahu.

RAK

I když jste opravdu a ze srdce přesvědčeni, že partneři mají za všech okolností držet spolu a vědět o sobě skoro všechno, jsou věci, které ani svému životnímu druhovi dovolit nesmíte. Když zjistíte, že vám život organizuje do poslední minuty a ještě kontroluje, zda se jeho pokyny řídíte, musíte se ozvat hodně důrazně a nahlas. Může vám sice vysvětlovat, že je to tím, že Slunce až do 22. listopadu prochází žárlivým Štírem, ale na to nedejte. Když mu to dovolíte teď, můžete čekat, že se i v dalších měsících bude chovat stejně.

LEV

To, že se dvakrát do stejné řeky vstupovat nedá a nemá, víte teoreticky velice dobře. Když však přijde na praxi, není to zdaleka tak jednoduché. Ve vašem případě sice nehrozí návrat k předchozímu partnerovi, ale do předchozího zaměstnání. Tam zjistí, že za vás rozumnou náhradu opravdu nemají a všemi možnými argumenty se vás snaží přesvědčit, abyste se vrátili. Nedělejte to ani v případě, že by vám slíbili všechno, co chcete, včetně modrého z nebe. Záhy byste zjistili, že přísloví, které praví, že „sliby se slibují a hloupí se radují“, pořád ještě platí.

PANNA

Jde o měsíc, kdy s vámi každý diskutuje a snaží se vám dokázat, že má pravdu. Vy si pak můžete vybrat, zda mu budete dokazovat, že se mýlí, nebo zda mávnete rukou a necháte ho, ať si myslí, co chce. Vzhledem k pomalému a tedy velmi silnému Saturnu ve vašem partnerském sektoru by bylo lepší a pro vás zásadně snadnější, kdybyste se všech pokusů o ovlivnění uvažování svých blízkých vzdali. Vy sami si tím uchováte klid a pohodu. Navíc vám nikdo nebude moct vyčíst, že mu nedovolíte, aby svobodně myslel.

VÁHY

Na lidi, kteří vám vysvětlují, že se nesmíte zastavit, protože vás jinak čeká prudký sešup z pozicí, které jste si tak obtížně vydobyli, nedejte. Právě v době, kdy se od 10. listopadu do konce měsíce nachází ve vašem sektoru komunikace Merkur, se potřebujete zastavit a v klidu promyslet, kudy a kam dál. Když se pak 24. listopadu přesune do vašeho sektoru komunikace Slunce, musíte mít jasno nejen v tom, co chcete, ale především v postupech, kterými svých cílů dosáhnete. Pokud máte obojí, je úspěch jistý a zaručený!

ŠTÍR

Do 22. listopadu, kdy je Slunce ve vašem znamení, si užíváte život. Vychutnáváte si pocit, že se vám daří všechno, na co jenom sáhnete. S chutí se účastníte společenských akcí, na které vás zvou příbuzní i kamarádi. Partner se navíc netají tím, že je do vás pořád zamilovaný a že mu ze všeho nejvíce záleží na vaší spokojenosti. Dokonce i nově navázané vztahy vypadají velice slibně. Kdyby vás partner hned na začátku měsíce pod vlivem Saturnu z Ryb požádal o ruku, neváhejte a řekněte „ano“!

STŘELEC

Merkur, který se 10. listopadu dostává do vašeho znamení, a Mars, který se k němu 24. listopadu přidává, vytvářejí kolem vás hodně třaskavou atmosféru. I když nechcete, musíte o to, na co máte nárok, ze všech sil bojovat. Naštěstí se okolnosti samy od sebe skládají tak, abyste nakonec to, na co máte nárok, taky dostali. Přesto se musíte zejména v rodinných záležitostech chovat opatrně. Kdybyste dokázali využít energii Saturnu k tomu, abyste respektovali starší a vyslechli jejich rady, pomohli byste si víc, než si umíte představit.

KOZOROH

Především si slibte, že nebudete nikoho do ničeho nutit. Saturn ve vašem sektoru komunikace vás sice může přesvědčovat, že je to z vaší strany rozumné a že na to máte právo, ale vy jeho tlaku nesmíte podlehnout. Zejména u dospívajících dětí by se vám tento přístup nemusel vyplatit. Jakmile by usoudily, že jste je nahnali někam, kam jít nechtěly, obvinily by vás ze všech svých nynějších i budoucích nezdarů. Když je seznámíte se svými názory, ale dovolíte jim, aby se rozhodovaly samy, bude vývoj pomalejší, ale výsledek bude daleko lepší.

VODNÁŘ

To, že se vám něco tak úplně nepovede, je při Slunci, které je spolu s Marsem ve Štíru, naprosto normální. Je to sice nemilé, ale důvod k zoufalství opravdu nemáte. Když využijete energii Merkuru, který se 10. listopadu dostává do vašeho sektoru přátel, a požádáte kamarády o pomoc, budete velice příjemně překvapeni. Zjistíte, že kolem sebe máte spoustu lidí, kteří vás mají rádi a kteří se chtějí ve vašich záležitostech osobně angažovat. Kdybyste se rozhodli, že pro ně koncem měsíce, kdy už bude všechno v pořádku a vyřešené, uspořádáte děkovací párty, bude to skvělý nápad a záruka vynikající zábavy.

RYBY

Lidí, kteří mají pocit, že v poslední době zbytečně mrháte svými talenty a využíváte je daleko méně, než byste je využívat měli a mohli, se ve vašem okolí pohybuje dost. Než jim začnete jejich jednání vytýkat nebo než se urazíte a přestanete mluvit úplně, přemýšlejte, zda náhodou nemají pravdu. Kdybyste nakonec museli přes veškerou nechuť přiznat, že na jejich úvahách něco je, máte dost času, abyste v tomto směru něco udělali. Vyberte si to, co vyžaduje rychlou a důkladnou změnu, a hned na ní taky začněte pracovat. Výsledek přijde rychle a bude tak skvělý, že na něj budete právem pyšní!

Zdroj:

Autorský článek
Autorka je astroložka ve společnosti astrologie JaGa