BERAN 21. 3. – 20. 4.

Beraní dáma sex chce. Je na něj zvyklá. Navíc v jejím případě funguje jako spolehlivý prostředek, který ji zbavuje stresu a přebytečné energie. Pokud narazí na někoho, kdo je v tomto směru nerozhodný a její požadavky nedokáže splnit tak rychle a kvalitně, jak by si představovala, neurazí se. Dotyčného převede mezi kamarády, s nimiž se sice v posteli už nikdy neocitne, ale s nimiž si bude o sexu moc ráda povídat. Jako erotického partnera si pak vybere člověka, který s ní dokáže držet krok. O lásce se sice moc bavit nebude, ale to nevadí. Pro ni i jejího miláčka je sex základem, na kterém se pak staví všechno ostatní.

BÝK 21. 4. – 21. 5.

Býk a erotická romantika? Zdánlivě to vypadá jako zásadní a nepřekročitelný rozpor. Býk je přece člověk, který je pohodlný, má rád své jisté a o romantiku nestojí. Popravdě řečeno, ono to tak je i není. Na Býčí dámu zcela jistě působí jako nejlepší afrodiziakum klasický zlatý šperk. Zároveň však potřebuje partnera, který ví, co má dělat v posteli. Když usoudí, že mu něco není tak úplně jasné, ráda mu všechno vysvětlí. Kdyby miláček tak trochu tápal v používání nejrůznějších erotických pomůcek, ráda mu poskytne potřebné informace. Od začátku bude vyžadovat laskání, hlazení a erotické masáže. Partner, který jí je poskytne, v ní bude mít dokonalou milenku a ještě lepšího životního parťáka.

BLÍŽENCI 22. 5. – 21. 6.

Člověk, který si jako erotickou partnerku najde dámu narozenou v Blížencích, zpočátku vlastně netuší, jaké má štěstí. Zdánlivě má jednu partnerku, ale ve skutečnosti se v ní skrývá několik zajímavých a vzrušujících bytostí zároveň. V sexu neumí jet na půl plynu. Dává se celá až do morku kostí – ale přesně totéž chce a vyžaduje i od svého partnera. Své nemalé komunikační schopnosti využije k vynalézavému vyjadřování svých citů. Miláčkovi může psát krásné verše, ale taky ho naučí, že se v posteli může kromě sexu i docela dobře bavit. Člověk, který nemá smysl pro humor a v posteli se smát nedokáže, s takovou dámou ke své škodě dlouho nevydrží.

RAK 22. 6. – 22. 7.

S dámou Račicí je to jednoduché. Lidi kolem sebe má ráda tak nějak přirozeně. Stejně přirozeně vezme do postele člověka, který je nešťastný a stěžuje si, že na něj s láskou hvězdy zapomněly. Když jí dáte to, po čem touží, poskytne vám erotické služby, které budou sice bohaté a vynalézavé, ale nebudou ani v nejmenším vulgární. Měly by si však dát pozor, aby to s projevy svého altruismu nepřehnaly. Jinak hrozí scénář, kdy někoho vytáhnou z životního bahna, vrátí mu, nebo mu pomohou vybudovat sebevědomí – a pak se jen budou bezmocně dívat, jak tento člověk odchází k někomu, kdo pro něj na rozdíl od uplakané a opuštěné Račice neudělal lautr nic.

LEV 23. 7. – 22. 8.

Se Lvicí je sex krásný, naplňující a záviděníhodný. To, o čem mluví kamarádi jako o nesplněných snech, budete mít se svou partnerkou doma v ještě lepší kvalitě. Pokud si však chcete sex se Lvicí opravdu užít, musíte dodržovat určité podmínky. Když je nevyplníte, poletíte jako mastný papír. S tím, že byste se mohli vrátit, pak raději nepočítejte. Tato dáma druhou šanci nedává! Do postele pak musíte jít umytí, navonění a ještě i v dobré náladě. Když však přijde na věc, nebudete ani chvíli tápat. Vaše dáma vám jasně gestem i slovem řekne, co po vás chce. Navíc velmi ráda převezme vedoucí roli. Pak se pán bude cítit jako velice šťastný otrok, na nějž upřela oko sama královna…

PANNA 23. 8. – 22. 9.

O málokom koluje v tom, co se týká sexu a erotiky, tolik nejrůznějších astrologických pověr jako o Pannách. Především se dozvíte, že jde o ženy, které jsou asexuální, studené a navíc ještě v posteli neskutečně ironické. Když však přijde na věc a vy si konečně dopřejete s Pannou své „poprvé“, zjistíte, že je to trochu jinak. Vaše Panna má erotické fantazie na rozdávání. Potíž je v tom, že se o ni nedělí s každým, kdo jí vkročí do cesty. Když však zjistí, že se partnerovi dá věřit a že ví, co s ní má dělat, svými projevy mu vyloženě vyrazí dech., Vášeň, kterou předvede, ho opravdu překvapí. Záhy zjistí, že se s ním dočká i toho, k čemu by se ani Štír neodhodlal. Panna prostě umí překvapit….

VÁHY 23. 9. – 23. 10.

I když Váhy patří ke vzdušným znamením, jsou v tom, co se týká sexu, neskutečně cílevědomé. Když se na někoho zaměří, dokážou ho promyšlenou směsí lichotek a velmi subtilních manipulací dostat, kde ho chtějí a potřebují mít. Jejich otevřenost však může partnera občas dost překvapit. Budou se s ním totiž bez ostychu bavit o svých bývalých milencích a hodnotit jejich kvality. Když si představí, že by mohl být na jejich místě, docela mu zatrne – a právě proto začne dělat všechno pro to, aby se tím bývalým nikdy nestal. Když navíc pochopí, že má vedle sebe neobyčejně zvědavého tvora, který bude v sexu rád zkoušet všechno, co se dá, a taky mu to umožní, zajistí si trvalé místo nejen v její ložnici, ale i v jejím srdci.

ŠTÍR 4. 10. – 22. 11.

O tom, že sex je něco, co Štíry zajímá bytostně doslova od kolébky do hrobu, nikdo nepochybuje. Muž, který narazí na Štírku, se navíc bude v tomto ohledu muset vyrovnat se spoustou překvapení. Rozhodně to nebude dáma, která se bude svými zkušenostmi chlubit. To, co prožila a co se během své cesty životem tak naučila, mu dá najevo skoro mimochodem. Zároveň ho ale ujistí, že v ní narazil na naprosto výjimečnou erotickou partnerku, kterou nikdy nic nepřekoná. To, co ten druhý chce, dokáže projevit způsobem, který slabší povahu může až odradit. Muž hodný toho jména ji však chytí do náruče a už nikdy ji nepustí. Ví, že by něco takového hledal dlouho a marně…

STŘELEC 23. 11. – 21. 12.

Střelkyně jsou v tom, co se týká erotiky, sexu, ale vlastně i citů, vůbec neobyčejně jednoznačné. Když se jim někdo zalíbí, dokážou své city dát najevo způsobem, kterému se nedá odolat. Samy však občas trpí tím, že nejdříve jednají a až potom přemýšlejí o tom, co jim jejich rozhodnutí vlastně přineslo. Když partnerovi slibují, že se s nimi nikdy nebude nudit, může to sice znít jako obvyklá milenecká fráze, ale v jejich případě je to jinak. To, že svého partnera dokážou v erotice a sexu překvapit, berou jako věc své cti. Není proto divu, že tím mohou konvenčněji zaměřené partnery odradit. Opravdu se najdou muži, které sex ve zkušební kabince nebo ve výtahu neláká… ale ti, kteří to dokážou ocenit, na ni nikdy nezapomenou!

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

Přiznejte si, že na vás kozoroží dáma na první pohled působila tak trochu jako ledová královna. Působí odtažitě a ledy, jimiž se obklopila, tají opravdu pomalu. O tom, že by si mohla najít náhodného partnera, s kterým by strávila noc a s nímž by se pak ráno rozešla s tím, že se už nikdy neuvidí, nemůže být řeč. Sex provozuje jen s člověkem, s nímž ji pojí dlouhodobý vztah. Pak si ho taky dokáže užít. Od svého partnera čeká stejný přístup – a pokud ho nedodrží nebo dodržovat nechce, přestává prostě být jejím partnerem. Když však muž, který se o ni uchází, vydrží, zažije spoustu překvapení. A to, že jeho láska pod strohým elegantním oblečením skrývá neobyčejně vzrušující erotické prádlo, není překvapení zdaleka jediné!

VODNÁŘ 21. 1. – 20. 2.

O Vodnářkách se tak trochu ironicky říká, že umějí být věrné i třeba třem partnerům najednou. V sexu se totiž dokážou soustředit na toho, koho mají v náručí, tak intenzivně, že musí usoudit, že je pro ně ten jediný. Pokud je nerozumný, bude se na ty ostatní vyptávat. Když však bude rozumný a životem trochu vyzkoušený, pochopí, že bude moudřejší, když bude poslouchat jen to, co mu jeho Vodnářka řekne sama a dobrovolně. Je zajímavé, že tomuto typu mužů bude pak věrná ráda, z vlastního rozhodnutí a dobrovolně – zatímco u toho, kdo ji bude hlídat, vezme to, že ji neuhlídá, jako věc své cti. V sexu dává přednost předvídatelnému jednání. Do ložnice však kromě tělesných kontaktů dokáže vnést i nebývalý smysl pro humor. Když si s ní začnete, nebudete mít sice občas večeři (protože na ni zapomene), ale zase se budete dobře bavit jak ve dne, tak v noci!

RYBY 21. 2. – 20. 3.

Staré astrologické pravidlo říká, že na světě není tolik žen narozených ve znamení Ryb, aby stačily pokrýt ty zástupy mužů, které po nich touží. Ryby kolem sebe bez problémů vytvoří nejistou atmosféru, která přitahuje i ty, co si mysleli, že jsou proti všem kouzlům opačného pohlaví dokonale imunní. Sex s Rybami je dlouhý a co možná nejčastější. Potíž je v tom, že Ryba kromě uspokojení fyzických potřeb musí mít stejně pokryté potřeby své romantické duše. Právě proto musí partner dbát o dostatečně romantickou atmosféru. Pozornost musí věnovat i způsobu, kterým se ke své Rybě přibližuje. Představa, že se na ni vrhne a za pár minut bude po všem, se ukáže jako přímá cesta k průšvihu. Když se však zaměří na Rybu a postará se, aby jí bylo co nejlépe, vrátí mu to způsobem, na který nezapomene do nejdelší smrti!

Zdroj:

https://www.astrolozkajaga.com/