Beran (21. 3. – 20. 4.)

Do května, kdy ve vašem znamení pobývá Jupiter, se vám bude dařit skvěle ve všem, co se lásky týká. Zvlášť dokonalé dny přijdou v posledních únorových a prvních březnových dnech, kdy se ve vašem znamení setkává s Jupiterem Venuše. S její pomocí dokážete své city miláčkovi podat tak, aby pochopil, že pro něj nejste ani flirt ani masopustní zábava, ale že ve vás objevil lásku na celý život. Po společně prožitém létě pak pochopíte, že je čas, abyste vztah posunuli o stupínek výše. Bude to dítě, svatba, nebo obojí zároveň?

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Od začátku roku moc velkou harmonii nečekejte. Nemuselo by to dopadnout dobře. Navíc se kolem vás začne točit někdo nový a zajímavější, proto začnete na svém partnerovi hledat chyby. Když si ale všechno promyslíte, zjistíte, že by vám nový vztah do života vnesl spíše komplikace než vytoužené štěstí. Kolem sv. Valentýna, kdy se Venuše setkává s Neptunem, pochopíte, že bude lepší, když na veškerá dobrodružství zapomenete a budete se věnovat partnerovi, jehož máte doma. Vztahu tak přidáte čerstvou energii a sobě vrátíte radost ze života. Když si pak na podzim vyrazíte na dovolenou, na své časně jarní bláznění si už ani nevzpomenete.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Díky Jupiteru, který až do poloviny května pobývá ve vašem sektoru přátel, dokážete se všemi lidmi jednat tak, aby se ve vaší společnosti cítili skvěle. Není divu, že se do vás zamiluje (skoro) každý, komu věnujete svou pozornost. Při Venuši, která je mezi 3. a 26. lednem ve Vodnáři, se vám však do trvalého vztahu chtít nebude. Člověk, který o vás opravdu stojí, se však odradit nenechá. Na přelomu mezi první a druhou červnovou dekádou si dávejte pozor. Jeho trpělivost s vámi je velká, ale není nekonečná. Mohl by nad vámi mávnout rukou a rozhodnout se, že své štěstí najde jinde. Marně byste ho honili a litovali promarněné příležitosti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Kdo říká, že je měsícem lásky květen a že zima lásce nepřeje? Ve vašem případě to funguje jinak! Zejména Venuše, která mezi 27. lednem a 19. únorem prochází duchovními Rybami, se může postarat o překvapení. Konečně máte šanci poznat vztah, ve kterém se budete přitahovat tělesně, ale zároveň si nebudete cizí ani po duchovní stránce. Později na jaře, kdy bude vaším znamením procházet Mars (mezi 23. březnem a 19. květnem) si dejte pozor na hádky. Vznikaly by z nicotných příčin, ale jejich dopady by byly bolestivé. Další zajímavé zážitky můžete čekat mezi 17. a 23. červencem. Trigon mezi Sluncem ve vašem znamení a Neptunem aktivuje vaši intuici. Pochopíte, že to, když o své lásce někdo nahlas nemluví, ještě neznamená, že vás nemiluje…

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pro zdárný průběh partnerství je potřeba, abyste si připustili své i miláčkovy povahové zvláštnosti. To, že se milujete, neznamená, že spolu budete ve dne i v noci žít jako siamská dvojčata. Dobře vám udělá dovolená, jejíž část strávíte každý zvlášť. Románku, který by v takových podmínkách mohl vzniknout, se nebojte. Místo nevěry se naopak ujistíte, že k sobě patříte a že si život bez toho druhého nedokážete představit. Spolu byste ale měli být mezi 11. a 15. srpnem, kdy se ve vašem partnerství setkává Slunce s Venuší. Když to neuděláte, je nebezpečí zbytečného úletu skoro hmatatelné. Když se však budete věnovat partnerovi, chytí vaše láska druhý a velice silný dech!

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Zjišťujete, že jste zásadně změnili svůj vztah k Valentýnu. Zatím jste ho mohli brát jako něco, co k nám nepatří, ale letos mu přijdete na chuť. Ve dnech kolem 14. února se ve vašem partnerském sektoru setkává Venuše s Neptunem. Jejich spojená energie poněkud zmírní vaše jinak vysoce realistické myšlení a dovolí vám, abyste se na novou lásku a nové vztahy vůbec dívali romantičtěji. Když se dáte s někým zajímavým dohromady, můžete se na přelomu první a druhé květnové dekády díky harmonickým energiím mezi Venuší a Saturnem rozhodnout pro společný život. Pokud ho nenajdete v této době, nevadí. Koncem roku, kdy se Slunce dostává do vašeho sektoru lásky a romantiky, máte možnost poznat člověka, který je tak skvělý, že mu dáte šanci. Pokud to uděláte, litovat nebudete.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Saturn, který 7. března opouští váš sektor lásky a romantiky, zásadně mění atmosféru, která ve vašem vztahu panuje. Dosud jste se i v krizových situacích chovali rozumně, teď hrozí, že začnete svého partnera obviňovat i z toho, za co nemůže. Náročné budou zejména dny mezi 12. a 16. dubnem, kdy se vaše vládkyně Venuše dostane s výše zmíněným Saturnem do kvadratury. Právě tam je potřeba, abyste pokud možno nic neřešili a partnerovi nic nevyčítali. Situace není tak jednoznačná, jak se vám zdá. Všechny jarní potíže vám však vynahradí dny mezi 8. listopadem a 3. prosincem, kdy se Venuše dostane do vašeho znamení. Ježíšek, který vám nese lásku, přijde tentokrát dřív.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Když toužíte po lásce, můžete si být jistí, že ji dostanete. Z vaší strany to vyžaduje značnou dávku trpělivosti. Nejdříve se budete muset vyrovnat s kvadraturou mezi Venuší a Uranem, která probíhá ve druhé lednové dekádě. Nebezpečí citového karambolu je značné, ale nebezpečí, že se vrhnete do vztahu, který vás leda připraví o peníze a duševní vyrovnanost, ještě větší. Příjemnější šance na vás čekají mezi 7. květnem a 4. červnem, kdy Venuše prochází Rakem. Pod jejím vlivem můžete narazit na člověka, který sdílí vaše priority a sám přijde s tím, že by s vámi chtěl založit rodinu. Je to sice dřív, než jste předpokládali, ale to nevadí…

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Především si musíte uvědomit, že vzpomínky patří k minulému životu, kam se nechcete vracet. Kdyby vaše bývalá láska přišla s tím, že udělala chybu, můžete s tím sice souhlasit, ale zpátky do života byste si ji pouštět neměli. Riziko, že to opět nevyjde, je velké. Když masopust prožijete ve volném stavu, můžete pak o to lépe využít dny mezi 20. únorem a 16. březnem, kdy bude Venuše ve vašem sektoru lásky a romantiky. Tam je ale potřeba využít energii Jupitera, který je ve stejném sektoru do 16. května. Když nebudete sami sebe ani toho druhého do ničeho tlačit a budete si užívat krásného a pohodového jara, můžete se těšit na léto, které strávíte jako šťastně zadaní…

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Když se nad sebou upřímně zamyslíte, pochopíte, že lásek, které jste nebrali vážně, máte až nad hlavu. Teď toužíte po vztahu, který by konečně zaplnil celý váš život tak, jak jste si vždy představovali. První šance vám v tomto ohledu poskytne Venuše z Býka (mezi 17. březnem a 10. dubnem). Vztah se rýsuje neobyčejně zajímavě, ale vy musíte být neskutečně trpěliví. Svého vyvoleného rozhodně netlačte do něčeho, co nechce. Když místo toho vydržíte do trigonu, který mezi 11. a 15. květnem vytvoří Venuše se Saturnem, dostanete všechno, co jste si přáli – a navíc v luxusním balení!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V zimě a na jaře se věnujte sportu, zábavám a tomu, na co jindy nemáte čas. V partnerském vztahu nechejte všechno tak, jak je. Pokud vztah nemáte, nesnažte se ho získat za každou cenu. Na ples vás doprovodí kamarádi a na lyže můžete vyrazit sami. Šance na pozitivní změnu přijde mezi 5. červnem a 4. říjnem, kdy ve vašem partnerském sektoru nezvykle dlouho pobývá Venuše. Najednou pochopíte, co chce od vztahu váš partner, a rozhodnete se, že mu to v co nejhojnější míře poskytnete. Když se pak na samém konci roku mezi 3. a 7. prosincem dostane Venuše do trigonu s vaším starým vládcem Saturnem, pochopíte, že jste našli to, co jste celý dosavadní život hledali marně. A budete šťastní.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Hned po Novém roce čekejte více či méně zaobalené návrhy k započetí utajovaného románku. Naštěstí máte zdravý rozum, životní zkušenosti a dokážete je odmítnout. Navíc to zvládnete tak, aby se druhá strana neurazila, ale pochopila, že po vás chce něco, co nejde. Když se pak Venuše na dny mezi 27. lednem a 19. únorem dostane do vašeho znamení, podíváte se na svět zcela jinak. Pochopíte, že musíte vylézt ze své ulity a místo sezení doma vyrazit do společnosti. Ta pravá láska vás však čeká až v první červnové dekádě, kdy se sečtou síly Venuše a vašeho vládce Neptuna. Tam je pak šance, že konečně najdete člověka, s nímž budete fungovat jako klíč a zámek.

Zdroj: www.astrolozkajaga.com