BERAN 21. 3. – 20. 4.

U Berana, jehož vládnoucí planetou je Mars, je to naprosto jednoduché. Když už někoho miluje, nenechá ho na pochybách. Své city dává najevo způsobem, který by nepochopil jen slepý. Zamiluje se rychle a lehce. Objekt svých citů moc neokouzluje, ale spíše se snaží, aby si dotyčný co nejrychleji uvědomil, že se bez svého Berana bude v dalším životě neskutečně nudit. Při hledání partnera potřebuje takového, který zvládne výbuchy jeho energie a nenechá se jimi vyvést z míry. Když s ním ještě udrží krok i v erotice, půjde o vztah opravdu dlouhodobý a trvalý.

BÝK 21. 4. – 21. 5.

Klid a pohodu, kterou vám Býk slibuje, samozřejmě dostanete. Musíte si ji však zasloužit. Býk má sice rád své zajištěné zázemí, přiměřené bohatství a něco dobrého na zub, ale také si uvědomuje, že pečení holubi sami do pusy nelítají. Právě proto si většinou hledá partnera, který je sice pohledný a eroticky přitažlivý, ale rovněž pracovitý. Když dokáže naplnit Býkův sen o bohatém a vkusně zařízeném domově, o zahradě, na které se v létě tak dobře sedí a griluje, a o erotice, která je sice v nejlepším slova smyslu klasická, ale pořád vzrušující, prožije s ním krásný a po všech stránkách naplněný život.

BLÍŽENCI 22. 5. – 21. 6.

To, že jste se rozhodli, že pro svůj další život získáte Blížence, je jedno z nejlepších (nebo nejhorších) rozhodnutí vašeho života. Jde o proměnlivé stvoření, u kterého nemáte nic jisté. Ráno vám bude vášnivě popisovat krásy monogamie, zatímco večer začne nahlas přemýšlet o volném vztahu, kdy si každý dělá, co chce a s kým chce. Navíc nutně potřebuje mít neustálou duševní potravu, kterou se sytí jeho přelétavá mysl. Pokud s ním chcete být, musíte být připraveni na jeho bláznivé nápady. Počítejte s tím, že se nic neděje podle plánu a že vás čeká život plný překvapení. Můžete si však být jistí, že se s ním nikdy nebudete nudit.

RAK 22. 6. – 22. 7.

To, že se ve svém Rakovi zase tak moc nevyznáte, vás nemusí stresovat a vůbec by vás to už nemělo naplňovat nejistotou. Může vás uklidnit, že vedle sebe máte stvoření, které se nevyzná ani samo v sobě. Rak pro to, aby pořádně fungoval, potřebuje především jistotu, kterou mu dává rodina. Záleží mu nejen na rodičích a sourozencích, ale i na tetičkách do pátého kolena. Pokud nejste smířeni s tím, že vám budou sedět u stolu, Raka si do života raději nepouštějte. Když si s ním však začnete, můžete počítat s tím, že se vám dostane neskutečné péče, bezmezné oddanosti a laskavosti, která přesahuje všechno, co jste dosud zažili. A to přece není vůbec špatné…

LEV 23. 7. – 22. 8.

To, že jste svého Lva ulovili a dokonce mu navlékli i prstýnek, je jedna věc. V další etapě si ho budete muset udržet, což se sice snadno řekne, ale podstatně hůře udělá. Lev si velice dobře uvědomuje svou cenu a dá vám najevo, že vás v jeho osobě potkalo naprosto nezasloužené štěstí. Neustále vám bude verbálně i neverbálně vysvětlovat, že si zaslouží ten nejlepší servis, který mu musíte poskytnout. O tom, že byste na něj žárlili, ani neuvažujte. Lev by vám zahnul jen proto, aby vám bylo jasné, že jste si dovolili příliš. Sám vám však zahýbat nebude. V takovém případě by musel přiznat, že při výběru partnera udělal chybu. A to by byla pro jeho pýchu rána k nepřežití.

PANNA 23. 8. – 22. 9.

O tom, že s Pannou dosáhnete všeho, co jste chtěli v životě získat, a ještě třeba i něčeho navíc, nepochybujte. Zadarmo to však nedostanete. Panna uznává jen soustředěnou práci a plnění povinností všeho druhu. Pokud patříte k lidem, kteří vyznávají prokrastinaci a práci berou jako nutné zlo, Panně se raději vyhýbejte obloukem. Když však pracujete rádi a s chutí a přitom se ještě staráte o zdraví, bude pro vás život s Pannou totálním rájem. S Pannou vás navíc čeká velice zajímavý erotický život. Velice dobře si uvědomuje, že sex je tím nejlepším prostředkem k nalezení duševní rovnováhy, který používá ráda, často a navíc i s chutí.

VÁHY 23. 9. – 23. 10.

Především se smiřte s tím, že jste si našli člověka, s kterým sice můžete spát, žít, podnikat a mít s ním děti, ale přesto si s ním nebudete v žádném směru jistí. Váha totiž nikdy neví, zda chce být s vámi, nebo zda by jí náhodou nebylo lépe bez vás a třeba v klášteře. Potřebuje, abyste jí dávali najevo své city, ale sama s projevy těch svých bude skrblit. Když však usoudíte, že to nemá cenu a navrhnete rozchod, dozvíte se, že jste jí zlomili srdce a teď ji necháváte na pospas osudu. Když ale dokážete svůj vztah vybalancovat tak, abyste byli oba spokojení, dostanete ve své Váze půvabného a milujícího partnera, který vám doma vytvoří ostrůvek pohody a ničím nerušeného klidu.

ŠTÍR 24. 10. – 22. 11.

Není snad znamení, které by v tom, co se týče citů, lásky a sexu, vzbuzovalo více otázek než Štír. O jejich vášnivosti se vyprávějí legendy. Ještě více úvah a témat k rozhovorům vyvolává jejich žárlivost. Je pravda, že Štír je žárlivý, ale také je pravda, že za člověka, kterého si vyvolil za svého partnera, dokáže i dýchat. Hlídá si každou korunu, ale přitom je vám schopen jen tak mezi řečí dát diamantový prsten nebo koupit auto. V sexu se snaží, abyste byli opravdu spokojení. Velice dobře si uvědomuje, že partner, kterému ukáže, jak dokonalý může sex být, si nikoho jiného hledat nebude.

STŘELEC 23. 11. – 21. 12.

V lásce se Střelec projevuje jako velice zvláštní povaha. Bude vám dokazovat, že vás miluje, ale přesto nevynechá jedinou příležitost, kdy by si mohl zaflirtovat s někým jiným. Když se kvůli tomu začnete rozčilovat, dozvíte se, že přece o nic nejde a že je to jen taková hra. Velice rychle pochopíte, že ho láká všechno, co je nové, nezvyklé a překvapivé. Nudu nesnáší v jakékoli životní oblasti a v sexu zvlášť. Když si u něj chcete opravdu šplhnout, nabídněte mu sex ve zkušební kabince obchodního domu nebo na pláži na nějakém dalekém místě. Jakmile spojíte lásku a erotiku s cestováním do dalekých krajů, máte ho jistého navždy!

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

Je pravda, že Kozoroh patří k jedincům, kteří musí k lásce nejdříve dozrát. Zatímco se v mladých letech tváří jako někdo, koho projevy citů spíše přivádějí do rozpaků, později se z něj stane ne sice přímo romantik, ale určitě člověk, který má ve svých citech jasno. Přesto by bylo dobré, abyste neměli v tomto směru přehnaná očekávání. Kozoroh pro vás bude sice dřít do úpadu a pro vaši spokojenost udělá naprosto všechno, ale to, že vás miluje, vám řekne maximálně jednou za život. Když však nebudete na podobných výrocích trvat, ale přijmete jeho láskyplné skutky jako dostačující důkaz jeho lásky, budete patřit mezi opravdu šťastné lidi.

VODNÁŘ 21. 1. – 20. 2.

Když se dáváte dohromady s Vodnářem, nemyslete si, že si v jeho osobě pouštíte do života jen jednoho člověka. Důležitou – ne-li úplně hlavní – roli v jeho životě hrají jeho kamarádi a přátelé. Pokud chcete vycházet s Vodnářem, musíte je vzít jako něco, co k němu patří. Jeho kamarády nekritizujte ani se s nimi nehádejte. Když Vodnář řekne, že s nimi chce někam vyrazit, klidně a bez jedovatých komentářů mu popřejte šťastnou cestu. A světe div se – pak se klidně může stát, že Vodnář usoudí, že kamarády vlastně nepotřebuje a že chce zůstat doma s vámi. Když se vy sami pasujete do role jeho nejlepšího kamaráda, s kterým může navíc sdílet stůl i lože, zajistíte si tím v jeho životě své trvalé a neohrozitelné místo.

RYBY 21. 2. – 20. 3.

Máte doma Rybu? Pak se vám dá jen gratulovat! S Rybou prožijete lásku ve všech podobách od nejhlubšího propadu do pocitu, že se letíte raketovou rychlostí směrem k nebi. Pokud chcete tuto životní zkušenost ve zdraví přežít, musíte předem překonat veškeré mýty a představy, které o Rybách kolují. Především si nemyslete, že jste v ní potkali bezbrannou bytost, která vám bude plnit každé přání. Ryba se spíše postará, abyste každé přání plnili vy jí a ještě byli rádi, že to můžete udělat. Ryba vás ale za to bude po celá dlouhá léta a třeba i do konce života udržovat ve stavu, kdy budete vděční za to, že ji máte. Ryba totiž patří k jedincům, do kterých se zamilováváte každý den znovu a pokaždé o trochu víc.

Zdroj:

www.astrolozkajaga.com