Beran

V pondělí ráno si dopřejte volno. Při Luně ve Štíru bude lepší, když nebudete začínat nic nového, ale dokončíte všechny rozpracované aktivity. Novoluní ve Střelci vám ve středu umožní navázat vztahy s nadřízenými na zcela nové a zajímavější úrovni. Zjistíte, že šéf, jehož jste dosud vnímali jako prvotřídního otravu, je docela fajn chlap. Navíc vás s ním pojí stejné zájmy a neobyčejně podobný pohled na život.

Býk

I když je před svátky a vy máte plné ruce práce, na partnera a na společně strávené volné chvíle rezignovat nesmíte. Oba musíte vědět, co se s tím druhým děje. Když se vám začne svěřovat s něčím, v čem si moc nevěří, nesmějte se, ale spolu s ním hledejte řešení. Následně byste si měli vytvořit podrobný rozvrh na celý další týden. Kromě jiného musíte domů přinést dárky a nepozorovaně je zabalit, což snadné nebude.

Blíženec

Když si s něčím opravdu nevíte rady, klidně požádejte kamarády o pomoc. To, že byste je svou žádostí obtěžovali, vás nesmí ani napadnout. Ve středu, kdy má váš miláček štěstí ve všem, do čeho se pustí, musíte to, co se mu povedlo, náležitě ocenit. Bude sice předstírat, že mu na vašem hodnocení zase tak moc nezáleží, ale ve skutečnosti mu svými slovy opravdu polichotíte.

Rak

Zásadní vliv na vás vyvíjí Merkur, který se ve středu zastaví ve vašem partnerském sektoru. Miláček přijde sám od sebe s nápadem, o kterém jste dlouho přemýšleli, ale neměli jste to odvahu pronést nahlas. Ve čtvrtek vás požádá, abyste s ním šli nakoupit vánoční dárky včetně toho pro vás. Měli byste souhlasit. Romantika to sice nebude, ale zase se vyhnete nepříjemnému překvapení, nebo dokonce zklamání.

Lev

Jde o týden, kdy musíte být aktivní, i kdybyste nechtěli. Zásadní vliv na vás vyvíjí středeční novoluní ve Střelci. S jeho pomocí se konečně definitivně rozhodnete pro změny, které chcete do života svého i celé rodiny zavést. Dokážete je představit tak, aby všichni rychle pochopili, že jiná cesta k řešení vašich aktuálních problémů není. A budou moc rádi, že jste s tím přišli jako první.

Panna

V pondělí, kdy se Merkur dostává do příznivého vztahu s Venuší, si udělejte čas na partnera. Nic zásadního probírat nemusíte. Bude stačit, když si uvaříte adventní punč a užijete si chvíle, kdy ho spolu budete popíjet. Ve středu máte v práci šanci na vyvolání změn k lepšímu. Pokud potřebujete změnu pracovních podmínek, dokážete si o ně říct tak, že vám váš nadřízený raději vyhoví.

Váhy

Středeční novoluní ve vašem sektoru komunikace vám přinese informace, které byste měli co nejdříve využít. Pokud se objeví šance na nákup pozemku nebo jiné nemovitosti, po které už dlouho toužíte, neváhejte a hned se tam zajeďte podívat. Když budete spokojeni, může už v pátek odpoledne dojít k prvnímu předběžnému jednání. Jasně si definujte, co chcete, a pak to začněte prosazovat.

Štír

Bez obav pracujte na růstu svého sebevědomí. Chlubte se vším, co umíte, a snažte se to co nejlépe prodat. Zejména v pondělí se máte šanci prosadit svého partnera i proti rodičům. Dáte jasně najevo, že se ve vaší domácnosti pojede podle vašich not! Ve čtvrtek a v pátek dokupte poslední dárky a dokončete vánoční výzdobu. Tou se pak pochlubte na sociálních sítích!

Střelec

Slibům, které dostanete, věřte až ve chvíli, kdy uvidíte hmatatelné výsledky nebo kdy jejich potvrzení dostanete na papíře s razítkem. Všechno ostatní berte jen jako řeči, které se pěkně poslouchají, ale tím to končí. Stejně tak opatrní musíte být v neděli. Při neharmonické energii Slunce s Neptunem hrozí, že se vám pokusí lhát někdo, od koho byste to nikdy nečekali.

Kozoroh

Vaše tvrdohlavost se opět jednou ukáže jako vaše velké plus. Člověk, který vás k něčemu nutí, záhy pochopí, že se namáhat sice může, ale je to z jeho strany zbytečná snaha. Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna ve vašem znamení, se zaměřte na své vlastní potřeby a na to, co chcete vy sami. Tomu, kdo se vás pokusí ovlivnit, dejte jasně najevo, že se ve vašem případě nechytá.

Vodnář

Jde o týden, ve kterém máte sice spoustu aktivit, ale kdy zároveň stíháte všechno tak, abyste se svými výkony mohli být sami spokojeni. V pátek vám může na účtu dokonce přistát nečekaná, ale o to zajímavější odměna. Než se rozhodnete, že za ni uděláte radost ostatním, uvědomte si, že byste mohli myslet taky trochu na sebe. A kdybyste dali pár korun na charitu, nebude to vůbec špatné…

Ryby

Lidi, kteří si s vámi chtějí povídat, musíte vyslechnout, i když na to nemáte čas ani náladu. Mezi slovním balastem se skrývá pár zajímavých informací, které můžete hned a bez váhání využít tak, abyste svůj život konečně posunuli kupředu. Právě proto je potřeba, abyste se zúčastnili všech večírků, na které vás pozvou. Když na ně půjdete s partnerem, postarejte se, aby vám to oběma slušelo. Váš vzhled je důležitější, než si myslíte…