Premium obsah

Týdenní horoskop na listopad 2023. Čas postavit se pravdě zpříma do očí

Týdenní horoskop na listopad 2023. Čas postavit se pravdě zpříma do očí
Týden, který zahajuje úplněk v Blížencích, nás nutí především k tomu, abychom otevřeli oči. Měli bychom vidět to, co skutečně je, a ne to, co bychom si vidět přáli. Prodloužený víkend se pak hodí věnovat přátelům, na které máme méně času, než by si zasloužili…

Beran

V pondělí je na místě spíše opatrnost. Pro jistotu přemýšlejte o všem, do čeho se chcete pustit. V úterý a ve středu čekejte zajímavé změny v partnerském životě. Konečně si s miláčkem dokážete promluvit o tom, co vás oba znepokojuje. Nakonec však usoudíte, že to, že jste na všechno dva, vám pomůže zvládnout i to, s čím byste si jako single poradit nedokázali. 

Zdroj: Youtube

Býk

Novoluní, které se v pondělí odehrává ve vašem partnerském sektoru, vám dává šanci k vylepšení vztahů jak pracovních, tak soukromých. Hlavně musíte dát najevo, že si své názory podržíte i v případě, kdy by bylo zdánlivě výhodnější, kdybyste se jich vzdali. Už o víkendu se ukáže, že jste situaci odhadli přesně a že jste měli pravdu. Velice se vám uleví.

Blíženec   

Veškeré akce, na kterých se domlouváte s kamarády, dopadnou trochu jinak, než jste čekali. Kdybyste se na základě jejich reakce rozhodli, že se nebudete na nikoho ohlížet a všechno si zařídíte sami, nikdo se na vás zlobit nebude. Díky tomuto řešení prožijete týden, v jehož pracovní části zvládnete všechno potřebné. Víkend pak prožijete v klidu a dobré zábavě.

Velký horoskop na listopad 2023. Držte si klobouky, jede se z kopce
Velký horoskop na listopad 2023. Držte si klobouky, jede se z kopce

V listopadu, kdy člověk neví, zda má dříve přemýšlet nad Vánocemi, zimní dovolenou, adventními večírky nebo koncem roku a z toho vyplývajícími pracovními úkoly, vás navíc ještě úkolují i hvězdy. Nejdůležitějším prvkem je Saturn, který se hned 4. listopadu obrací na prvním stupni Ryb do přímého chodu. Všechno, co zatím v duchovní a psychické oblasti stagnovalo, se neobyčejnou rychlostí rozběhne kupředu. Držte si klobouky, jede se z kopce!

Rak

V pondělí, kdy se ve vašem sektoru lásky a romantiky odehrává novoluní, přemýšlejte o dalších plánech, které se týkají vašeho partnerského života. Pokud vás napadne něco, co by váš život doslova obrátilo naruby, měli byste to předem probrat s miláčkem. Je vám sice jasné, že vám každý váš návrh odsouhlasí, ale taky víte, že chce mít jistotu, že rozhoduje spolu s vámi.

Lev 

V úterý a ve středu, kdy Luna přímo a převážně harmonicky ovlivňuje vaše vztahy s dětmi, si udělejte čas a se svými ratolestmi si rozumně promluvte. Zajímejte se zejména o jejich představu vlastní budoucnosti. Jejich plány vám sice mohou připadat skoro nesplnitelné, ale nahlas to neříkejte. Znáte život a víte, že se občas stávají i naprosto nepředstavitelné zázraky.

Panna

Zejména v pondělí budete mít pocit, že se bez vás a vašeho dobrozdání spousta lidí nedokáže pohnout z místa. Spoustu času strávíte tím, že si s nimi budete povídat a dodávat jim odvahu. V úterý a ve středu byste se pak měli o to víc soustředit na své vlastní záležitosti. Vaše okolí vás může pobízet ke spěchu, ale vy si musíte zachovat své vyzkoušené tempo.

Váhy  

Především je potřeba, abyste odložili veškerý ostych. To, co považujete za důležité, pak prosazujte způsobem, který je sice společensky bezchybný (jinak to snad ani neumíte), ale zároveň dost průrazný na to, aby všem bylo jasné, že o změně vašeho názoru nemůže být řeč. Naštěstí své názory dokážete zdůvodnit tak, že na přímý spor s vámi odvahu nikdo mít nebude.

Štír

Zatímco ostatní vybírají vánoční dárky pro své blízké, vy byste měli zejména v pondělí přemýšlet o tom, čím uděláte radost sami sobě. I kdybyste k tomu potřebovali spolupráci svého miláčka, není to problém. Na každý podnět, který mu v tomto směru poskytnete, zareaguje neskutečně vstřícně. Pro zachování vaší dobré nálady udělá naprosto všechno.

Střelec

Jde o týden, kdy byste měli sečítat všechno, co se vám za poslední rok podařilo, a zároveň si sepisovat seznam toho, co chcete zvládnout v příštím roce. Zároveň si rozmyslete, jak budete reagovat na narážky, které se týkají oslavy vašich narozenin. To, že jste vy sami nic takového v plánu neměli, roli nehraje. Rodina i přátelé vám chtějí popřát a vy s tím musíte souhlasit.

Kozoroh

Investice, které dáváte sami sobě, jsou momentálně tím nejlepším, co můžete udělat. Pokud máte šanci, vrhněte se do studia všeho, co rozšíří vaše vědomosti a tedy vylepší vaše uplatnění na trhu práce. Kdybyste dostali novou pracovní nabídku, neříkejte, že jste ve své nynější práci spokojeni. Jde o šanci, o které byste si měli zjistit veškeré podrobnosti a soustředěně o ní uvažovat.

Vodnář

I když máte práce až nad hlavu, musíte si najít čas na posilování svého partnerského vztahu. I když máte práce až nad hlavu, musí miláček vědět, že je pro vás tím nejdůležitějším elementem vašeho života. Vám sice může připadat, že je zbytečné, abyste mu to říkali, protože je to přece jasné. On to však vidí jinak a opravdu to potřebuje slyšet nahlas.

Ryby

Jde o týden, kdy jste sami se sebou velice spokojeni. Hned v pondělí sklidíte pochvalu za činnost, kterou vy sami vnímáte jako něco tak samozřejmého, že to ani za řeč nestojí. V úterý a ve středu si dejte pozor za volantem. Vy rozum máte, ale o ostatních účastnících silničního provozu se to vždycky říct nedá. Prodloužený víkend pak bude připomínat veletrh vašich splněných přání…

Zdroj:

Autorský článek
Autorka je astroložka ve společnosti astrologie JaGa

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.