BERAN 21. 3. – 20. 4.

Díky Venuši, která se pohybuje Lvem, byste měli zaměřit pozornost na partnera. Zejména v první červencové dekádě, kdy se ve Lvu nachází i Mars, se v lásce projevujte tak, aby miláček o vašich citech nemusel ani na vteřinu pochybovat. Kdyby to šlo, měli byste ho někam pozvat a promluvit si s ním o svých i jeho životních plánech. Když se pak na konci měsíce Slunce přesune do Lva, dočkáte se z jeho strany odpovědi, po které jste dosud toužili marně. Je jasné, že si budoucnost bez vás představit neumí!

Zdroj: Youtube

BÝK 21. 4. – 21. 5.

Jupiter a Uran pobývají ve vašem znamení dlouhodobě a i teď se starají, abyste prožívali zajímavé a příznivé dny. Když se pak 10. července Mars přesune do Panny, můžete se těšit jak na pracovní úspěchy, tak na štěstí ve vztazích. Ať děláte cokoli, vyvine se situace tak, abyste s minimem práce získali maximální efekt. Díky tomu zvládnete daleko víc než vaši kolegové a kamarádi. I v případě, že se vám bude dařit naprosto neskutečně, však nenarazíte na závist. Všichni uznají, že si úspěch zasluhujete.

BLÍŽENCI 22. 5. – 21. 6.

Dlouhý červencový víkend se může změnit v malou dovolenou. Pokud to jde, vezměte si dovolenou tak, abyste měli devět volných dní v kuse. Pak se budete rozhodovat, zda zůstanete doma, kde se vrhnete do úklidu, nebo zda vyrazíte třeba k moři. Je pozdě, ale když zapátráte, nějakou nabídku určitě objevíte. Mezi 11. a 26. červencem, kdy vaším sektorem komunikace prochází Merkur, přemlouvejte příbuzné, kteří vám něco slíbili a zatím to neudělali. Vašim vybroušeným argumentačním schopnostem odolat nedokážou!

RAK 22. 6. – 22. 7.

Slunce, které do 23. července prochází vaším znamením, zásadně změní vaše životní postoje. Najednou pochopíte, že kolem sebe máte spoustu lidí, kteří vás mají rádi a kteří si vás váží. Pokud projevíte zájem, můžete každý večer trávit ve společnosti lidí stejné krevní skupiny. S nimi pak můžete vymýšlet nejen zajímavý program na zbytek léta, ale zároveň můžete uvažovat i o nějaké charitativní aktivitě. Zejména v posledních třech červencových dnech, kdy bude ve vašem sektoru komunikace Merkur i Mars, zlomíte v této oblasti všechny vlastní a pár cizích rekordů.

LEV 23. 7. – 22. 8.

Díky Venuši, která ve vašem znamení chvíli je a ještě hodně dlouho bude, funguje vaše kouzlo osobnosti tak, že vám všichni mohou závidět. Lidí, kteří se kolem vás motají a dávají vám najevo, že by s vámi rádi prožili nejen dobrodružství, ale i dlouhodobý vztah, je spousta. Potíž je v tom, že ten jediný, o kterého byste opravdu stáli, se v tomto davu nevyskytuje. Když se 11. července dostane do vašeho znamení Merkur, zkuste ho využít a tohoto člověka oslovte. K vašemu překvapení se dozvíte, že o vás má stejně intenzivní zájem, jako vy o něj, ale že se nechtěl ztrapnit a proto se neprojevoval.

PANNA 23. 8. – 22. 9.

Období, kdy Slunce prochází Rakem, přináší do vašeho života zklidnění a jistotu, že na nic nejste sami. K prověřeným kamarádům, které jste během života nasbírali, se navíc kolem 17. července, kdy ve vašem sektoru přátel probíhá novoluní, přidá pár nových. O to, abyste se nenudili, se postará Mars, který se 10. července dostává do vašeho znamení. Pod jeho vlivem pochopíte, že jsou věci, s kterými nesmíte otálet, ale které musíte řešit hned a bez váhání. Zejména po 28. červenci, kdy se do vašeho znamení přesune Merkur, touto pro vás nezvyklou taktikou získáte i to, co jste dosud brali jako svůj neuskutečnitelný sen.

VÁHY 23. 9. – 23. 10.

Smiřte se s tím, že vám konec pololetí dal zabrat víc, než by se vám líbilo. Únava, kterou cítíte, je opravdu intenzivní. Právě proto byste neměli na začátek července plánovat žádnou velkou pracovní aktivitu. Když dlouhého volna využijete k odpočinku, návštěvě nějakého hradu či zámku nebo jinou podobnou akci, bude to lepší. Kromě toho je potřeba, abyste se věnovali především dětem. Měli byste získat alespoň rámcový přehled o tom, co je baví, zajímá, ale i trápí. Toho, že by se vám nechtěly svěřovat, se nebojte. Zjistíte, že vaše ratolesti na podnět, který je rozpovídá, už čekají.

ŠTÍR 24. 10. – 22. 11.

I když jde o dny, kdy mají převahu planety v ohnivých znameních, vám to vůbec nevadí. Díky pomoci svého partnera a silně obsazeného znamení Býka máte nejen dostatek energie, ale navíc přesně víte, kam ji nasměrujete. Ve druhé a třetí červencové dekádě, kdy se Mars přesune do Panny, začnete v rámci rodiny řešit problémy, do kterých se nikomu nechce. Výsledek nebude sice tak dokonalý, jak jste si představovali, ale přesto můžete být spokojení. Kdybyste navíc ještě dokázali starší generaci přesvědčit, že se nemá bát změn, ale že po nich mají bez obav sáhnout, bude to dokonalé.

STŘELEC 23. 11. – 21. 12.

To, že první červencová dekáda probíhá v pohodě a nikdo po vás nic nechce, berte jako skutečný dar shůry. Po hektickém závěru pololetí je to přesně to, co potřebujete. Na dlouhý víkend si pak nevymýšlejte žádnou přehnanou pracovní aktivitu, ale věnujte se odpočinku a aktivitám nejvýše relaxačním. Když se pak Merkur přesune do Lva, kde se přidá k Venuši, těšte se na seznámení se spoustou nových lidí. Když zjistí, že se dokážete velice dobře bavit a svou náladou neproblémově nakazíte i ostatní, budou vás zvát na nejrůznější akce. Když si budete moci vybrat, sáhněte po těch, na kterých se nejen dobře jí, ale na nichž se i trochu sportuje.

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

Zásadní pozitivní vliv na vás vyvíjí Slunce, které se do 23. července nachází ve vašem partnerském sektoru. S jeho pomocí se dokážete s partnerem domluvit i na tom, co vám dosud dělalo problémy. Pokud se rozhodnete, že se vrátíte ke staré lásce, bez problémů navážete tam, kde jste kdysi skončili. Kdybyste si chtěli být jistí, že se opravdu domluvíte, měli byste si setkání naplánovat na 3. července, kdy se vám podaří využít energii úplňku, který se ve vašem znamení odehrává. Konečně dokážete situaci vidět v jasném světle. Navíc je vám jasné, co dělat, abyste neopakovali staré chyby, ale naopak začali znovu a lépe.

VODNÁŘ 21. 1. – 20. 2.

Venuše, která po celý měsíc pobývá ve vašem partnerském sektoru, vám s pomocí Merkura, který se k ní mezi 11. a 28. červencem přidá, vytváří podmínky pro zásadní vylepšení života. Pokud však chcete nejen snít, ale rádi byste své sny převedli i do reality, je potřeba, abyste se s partnerem domluvili na spolupráci. Pak je ale nutné, aby vás vážně bral nejen váš životní druh, ale především jeho rodiče a příbuzní. Miláček naštěstí pochopí, že chcete jen to, na co máte právo. Uznání ze strany svých příbuzných vám dobude vlastními silami tak, abyste je nemuseli řešit, ale mohli se plnými silami věnovat realizaci vašich společných záměrů.

RYBY 21. 2. – 20. 3.

V první dekádě si užijte volna, pohody a v neposlední řadě dohánějte spánkový dluh. Energii, kterou tímto způsobem načerpáte, budete v následujících dnech opravdu potřebovat. Mars, který přejde 10. července do vašeho partnerského sektoru, dává vašemu miláčkovi spoustu energie a chuti měnit od základů nejen svůj, ale hlavně váš život. Zpočátku to půjde, ale kolem 20. července usoudíte, že byste raději volili pomalejší tempo. Pokud vám partner rozumí a slíbí, že zvolní, je všechno v naprostém pořádku. Když bude ale trvat na svém, přemýšlejte, zda je to opravdu člověk, s nímž chcete trávit další kus života.

Zdroj:

  • Autorský článek
  • Autorka je astroložka ve společnosti astrologie JaGa