Premium obsah

Blíží se úplněk ve Vahách

Blíží se úplněk ve Vahách
28. 3. 2021 ve 20:48 nastane úplněk ve Vahách. Slunce bude v Beranu. Hlavním smyslem života je stát se tím, kým skutečně jsme – individualitou. Být sám sebou a na nic a nikoho si nehrát. Jako individualita máme jedinečné místo a funkci ve vyšším celku. Většinou ale máme strach být sami sebou. Projevit sebe ve své opravdovosti a autenticitě. Naopak odmalička jsme vedeni školním systémem a výchovou k uniformitě, poslouchání autorit a papouškování cizích pravd. Byli jsme vychováni k poslušnosti a sebezapření. Kde je ale naše pravda? Kde je naše přirozenost? Naše pravé Já?

Tyto otázky zviditelní tento úplněk:

Nakolik jsme v harmonii sami se sebou? Jak se cítíme ve svém nitru? Jak máme rádi a přijímáme sami sebe, druhé, život? Jak se k druhým vztahujeme? Upřednostňujeme jen sami sebe nebo dáváme neustále přednost druhým před sebou a svými potřebami? Obojí je nezdravý extrém. V den tohoto úplňku můžeme začít nově – v harmonii se sebou a druhými. Vyvažte jazýček na misce vah. Pokud začneme tvořit ze sebe s klidem a mírem, který budeme šířit do světa, vytvoříme harmonický a láskyplný svět individualit, které dohromady tvoří funkční celek.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.