Premium obsah

Astrologie: Úplněk ve Střelci vybízí k bdělosti

Astrologie: Úplněk ve Střelci vybízí k bdělosti
14. 6. 2022 ve 13:51 nastane úplněk ve Střelci, který pocítíme od 13. 6. v 00:32 až do 15. 6. v 00:14. Směruje nás za tím, co má pro nás budoucnost, kam zaměřit a jak zkoncentrovat svoji pozornost, překročit omezení své mysli a také vlastních stínů a strachů.

Přísný učitel Saturn, který bude při úplňku na Slunce s Lunou vytvářet příznivý aspekt, nám do života klade překážky, aby prověřil, nakolik jsme vyspělí, zodpovědní a samostatní. I když se nám může zdát, že je život nespravedlivý, tak věřme, že Vesmír je spravedlivý a vše nám dávkuje podle naší vyspělosti, na co stačíme. Na zkoušky, které nám do života přichází, jsme připraveni, v minulosti jsme se o ně zasloužili a jsme schopni je zvládnout. Pokud se k nim postavíme čelem, po jejich absolvování se dostaví pocit zadostiučinění, že jsme dobří, do těla se vyplaví např. dopamin, hormon odměny, a budeme propuštěni jako odborníci na dané téma (v horoskopu se můžeme podívat na své téma dle postavení nativního Saturnu).

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.