Premium obsah

Astrologie: Slunce ve Střelci – Oheň v srdci je loučí a pochodní

Astrologie: Slunce ve Střelci – Oheň v srdci je loučí a pochodní
Dnes 22. 11. 2021 ve 3:34, v období, kdy světla ubývá, vstupuje Slunce do znamení Střelce a učí nás víře a důvěře, že se světlo opět vrátí, protože nic netrvá věčně, což je vesmírná zákonitost a také optimismus, že ve tmě se dá poznat to důležité, čeho bychom si za světla nevšimli, protože naše mysl by nebyla koncentrovaná, ale jinými podněty roztěkaná. Tma prověřuje lidi. Pod rouškou tmy se dá všelicos skrýt, utajit, zamaskovat a ukrást, ale čestný, poctivý a opravdový člověk nemá potřebu škodit. Ví, že to, co dělá druhým, dělá sobě, neboť jsme každý jednou buňkou v lidském společenství, a je-li jedna buňka v organismu poškozena, systém nefunguje správně a harmonie je narušena.

Slunce vstupuje do znamení Střelce pod taktovkou Jižního Lunárního uzlu a vytváří opozici se Severním Lunárním uzlem. Lunární uzly se vždy nachází proti sobě a ukazují, odkud a kam naše duše směřují. Jižní uzel je nositelem minulých zkušeností a Severní ukazuje, kam se máme posunout. Je-li náš směr ze znamení Střelce do Blíženců, kde se Lunární uzly nachází od května 2020 do poloviny ledna 2022, máme moudrost starých civilizací, šamanů, léčitelů, duchovních učitelů a vědomých vědců vnést něco do běžného života, mezi ostatní lidi, abychom všichni pochopili, že nic není náhoda, že vše se vším souvisí a že svým chováním vytváříme a ovlivňujeme realitu.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.