Premium obsah

Astrologie: Slunce ve Lvu odstraňuje ego

Astrologie: Slunce ve Lvu odstraňuje ego
V pátek 22. 7. 2022 ve 22:07 vejde Slunce do znamení Lva, kdy nás počasí a příroda, která reaguje na rozmary počasí, vybízí, abychom si užívali radosti a krásy života, hráli si a kočkovali se s lvovskou nebojácností, dovolili si v době dovolených čas pro sebe, na své radosti, odpočívali, užívali si a vychutnávali dary a plody přírody.

Na konci července a začátkem srpna nastanou astrologicky významné události, které budou mít dalekosáhlý dopad na budoucí vývoj lidstva, který však uvidíme, až se po čase ohlédneme zpět. Do budoucnosti nevidíme, nedá se vypočítat ani přesně předpovědět, protože každý máme jen omezený fokus, ze kterého vidíme svět a chápeme souvislosti, ale můžeme si ji představit. Chceme-li si vysnít pohádkovou budoucnost, ve které láska vítězí, musíme mít otevřené srdce a přát lásku nejen svým přátelům, ale i těm, co neznáme, nebo dokonce svým nepřátelům. Každý svým bytím přispíváme k tvoření kolektivní společnosti, proto každý musíme začít u sebe a vyzařovat takovou energii, která dělá svět laskavým.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.