Premium obsah

Astrologie: Novoluní v kozorohu opkládá základy nové budoucnosti

Astrologie: Novoluní v kozorohu opkládá základy nové budoucnosti
V neděli 2. 1. 2022 v 19:33 nastalo novoluní v Kozorohu. Můžeme naplánovat konkrétní kroky, abychom položili základy nové struktury a do reality vnesli nový řád. Vykročíme-li do nového roku nově, všechny novinky a změny, pro které jsme se vědomě rozhodli a jež chceme vnést do svého života, půjdou provést s lehkostí, protože Slunce s Lunou v Kozorohu jsou v příznivém aspektu na Uran v Býku.

Chceme-li změnit to, co již ve svém životě nechceme, sami musíme udělat změnu. Když přežíváme v tom, co nám nevyhovuje, máme domnělý pocit bezpečí, ale nemůžeme očekávat, že se něco změní, pokud děláme stejné věci stále dokola stejně. Přeměně musí předcházet uvědomění, co chceme přebudovat a čeho chceme docílit. Kdo má vizi, je otevřený změně, je ochotný měnit se, vystoupit ze zajetých kolejí, opouštět staré známé a pouštět se do nového neznámého. Následujeme-li svoji vizi, stáváme se tvůrci nové reality a pozitivně zužitkováváme roční nepříznivý aspekt mezi Saturnem ve Vodnáři a Uranem v Býku, který nás učil omezení a svobodě.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.