Premium obsah

Astrologie: Novoluní ve Lvu zdůrazní naše silné a slabé stránky

Astrologie: Novoluní ve Lvu zdůrazní naše silné a slabé stránky
Ve čtvrtek 28. 7. 2022 v 19:54 nastane novoluní ve Lvu, které zviditelní, jak se máme rádi, známe sami sebe, svoje slabé a silné stránky a přijímáme vše, co je v nás. Když nemáme co skrývat, jsme uvolnění, energie volně proudí naším tělem a celí záříme. Přijímáme-li a milujeme-li celé své já, jsme celiství, zdraví a dokážeme vytvářet harmonické vztahy.

Ve znamení Lva vládne Slunce, které stále svítí, nehledě na okolnosti. Je to stálice, která je středem, kolem něhož se vše točí, a vyzařuje energii jako srdce, jež na těle náleží energii Lva. Planeta Pluto, která vládne Štíru, je ve znamení Lva v povýšení a Neptun, který vládne v Rybách, je v pádu. Štír a Ryby jsou vodní znamení, která nás učí citlivosti, vnímavosti a opravdové lásce, i když to každý dělá po svém. Štírovské Pluto nás dokáže prokouknout, aby prošťouchlo, co je hluboko zaseknuté. Jeho zásah je pro ego nepříjemný, ale léčivý pro duši. Čistí skryté energetické kanály, abychom se uvolnili, ponořili se do sebe a otevřeli se hlubokým prožitkům, intimitě a důvěře v sebe. Rybí Neptun nás proplachuje, rozpouští vše, co mu odevzdáme, aby energie mohla volně proudit, mohli jsme splynout s Universem a Vesmír se mohl realizovat skrze nás.  

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.