Premium obsah

Astrologie: Novoluní v Beranu se odevzdává novému cyklu

Astrologie: Novoluní v Beranu se odevzdává novému cyklu
1. 4. 2022 v 8:24 nastává novoluní v Beranu, které je startem do nového ročního cyklu. Chceme-li být v životě šťastní, musíme si sami najít, co nás baví, co chceme dělat, a skutečně to začít dělat. Odstartujme si svoji cestu, na kterou se chceme vydat a na které chceme stát. Jsme-li vnitřně motivovaní, ustojíme nezdary a neúspěchy, které jsou přirozenou součástí každé úspěšné cesty.

Slunce a Luna v Beranu se setkávají se zraněným léčitelem Chironem a vyjednávačem Merkurem. Nevyléčená zranění a chybné myšlenkové vzorce nás drží ve starých kolejích a brání nám vydat se na cestu. Jaké zranění si neseme? Proč nevíme, co chceme a kdo jsme? Proč si nedovolíme být sami sebou? Proč si nevěříme a posloucháme jiné místo sebe? Kolik pochybností máme o sobě? Jaké důvody nám naše mysl předkládá, aby nás držela při starém? Proč si nedovolíme jít za tím, kam nás srdce táhne?

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.