Premium obsah

Toxické vztahy: Žena ženě vlčicí

Toxické vztahy: Žena ženě vlčicí
Potkaly se na večírku, kde je prostě někdo seznámil. Jedné říkejme Klára a té druhé Adriana. Prohodily mezi sebou pár slov a pak se jejich konverzace rozplynula mezi další ženy postávající u jednoho barového stolku. Před půlnocí už o sobě Klára a Adriana věděly trochu více. Shodly se na tom, že by se někdy rády potkaly na kávu a na pokec.

Po večírku se jejich život vrátil do starých kolejí. Přepinkly si přes telefon pár esemesek s návrhy možných termínů, kdy se sejít, ale pokaždé jim do toho něco vlezlo. Shodou okolností se nakonec potkaly na jedné výstavě. Náhody využily a po výstavě zašly do příjemné restaurace, kde si daly tak dlouho slibovaný pozdní oběd. Kláře přišlo, že jsou úplně z jiného těsta, ale snažila se udržet plynulou konverzaci. Adriana po chvíli působila jako hrouda hlíny. Svěřila se Kláře, že na tom bujarém večírku, kde se potkaly poprvé, si připadala nesvá. U barového stolku prý postávalo příliš úspěšných a schopných žen. V jejich hovorech se ztrácela. Dostihly jí pocity méněcennosti.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.