Premium obsah

Toxické vztahy: Násilí nejsou jen facky

Toxické vztahy: Násilí nejsou jen facky
Další pracovní den. Markéta chodila do kanceláře nerada, protože tam byla jedna drbna vedle druhé, ale na druhé straně si musela připustit, že alespoň tam má na chvíli klid. Byla naštvaná a hlavně nešťastná z toho, co si předchozí večer opět vyslechla. Její partner Patrik ji častokrát přesvědčoval o tom, že by tam měla skončit, a dokonce navrhoval, že by se mohli odstěhovat do jiného města a začít tak nový život. Opakoval to téměř vždy, po každé větší hádce. Nebyli spolu ani rok, ale hádky byly u nich na stálém repertoáru. Měla pocit, že už vyčerpala veškeré argumenty, kterými se mohla bránit. Patrik v hádkách bravurně vítězil a za blázna byla vždy ona.

Nakonec svolila k tomu, že se odstěhují z Prahy. Uvěřila jeho nápadu a doufala, že to jejich vztah jenom posílí. V práci dala výpověď. Patrik si přál, aby byla doma, že se o ni postará. V novém místě bydliště nikoho neznala, neměla tam žádné kamarádky. S Patrikem nikam nechodili. Občas si posteskla, že už si nepřipadá vůbec atraktivní, jak bývala dříve. Když její partner nebyl doma, často brečela. Hlavou jí duněly jeho vyčítavé věty, které se jí posléze zařezávaly do srdce jako žiletky. Přišla si neschopná, méněcenná.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.