TOXICKÉ VZTAHY: LOVE BOMBER

TOXICKÉ VZTAHY: LOVE BOMBER
Martin byl úspěšný podnikatel, lidé k němu vzhlíželi. Uměl si sjednat respekt, kamkoli vešel. Měl obrovské charisma, které Klaudii přitáhlo již na prvním rande jako silný magnet. A když se na ni usmál, byla si stoprocentně jistá, že je to chlap jejího života. První týdny vztahu chtěla být jen s ním. Mohla se s ním bavit na jakékoli téma, měl přehled, zkušenosti, znalosti, ničeho se nebál. Vytrhl ji z té šedi obyčejného otročení a každodenního kolotoče. Měla pocit, že její život dává najednou větší smysl.

Má pro koho žít, má důvod se radovat. Díky němu našla nové koníčky, nové přátele. Jeho svět se jí zalíbil natolik, že ji obtěžovalo zvednout telefon své kamarádce. Jako by se nechtěla vracet do svého předchozího světa a spočívala v sedmém nebi s tím, že tento nový svět z ní dělá lepšího člověka. Na své přátele a blízké zanevřela. Martin byl středobodem jejího života a chtěla veškerý čas trávit jen s ním. Denně ji zahrnoval obdivem, polibky, krásnými slovy. Cítila se jako v ráji.

Loading
ZAVŘÍT REKLAMU
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.