Jennifer Aniston je jednou z nejznámějších a nejkrásnějších hereček Hollywoodu. Její mladistvý vzhled je předmětem mnoha diskuzí, zájmu i obdivu, a mnozí se ptají: Jak to Jennifer dělá? V nedávném rozhovoru pro Vanity Fair Jennifer přiznala, že když jde o krásu, nebojí se experimentovat. Sperma lososa? Ok, zkusíme to...

Zdroj: Youtube

Lososí sperma?

Když kosmetička navrhla tuto zvrácenost Jennifer Aniston, herečka byla v šoku. ,,Nejprve jsem si řekla: To nemyslíte vážně?! Kde se dá sehnat lososí sperma?" Pak si ale řekla, že to vyzkouší. A výsledek? Prý jde o zajímavou metodu, ale rozhodně se k ní nehodlá vracet. Nemá totiž pocit, že by to s její pletí cokoliv udělalo.

Sperma z lososa je již dlouhé roky používáno v korejské kosmetice. V poslední době se stává populární složkou i v moderních luxusních kosmetických přípravcích. Ošetření obličeje spermatem z lososa slibuje zvýšení produkce kolagenu, buněčného obratu, zlepšení pigmentace a redukci zánětů. A ačkoliv některé studie potvrzují, že některé extrakty z lososího spermatu mohou být pro pokožku prospěšné, Jennifer to úplně nedoporučuje.

Co ji tedy dělá mladou?

Herečka se ovšem nevzdala a nakonec našla svůj ideální recept na věčné mládí. Jsou to injekce peptidů. Peptidové injekce jsou jedním z nejnovějších trendů v kosmetické dermatologii a estetické medicíně. Tyto injekce obsahují krátké řetězce aminokyselin, známé jako peptidy, které jsou základními stavebními kameny proteinů v našem těle. Peptidy mají schopnost stimulovat produkci kolagenu, elastinu a dalších proteinů, které jsou klíčové pro udržení mladistvého vzhledu pokožky.

Peptidové injekce jsou aplikovány přímo do cílových oblastí na obličeji nebo těle. Stimulují regeneraci pokožky, zvyšují její pružnost a redukují vrásky. Výsledkem je hladší, pevnější a mladistvější vzhled. Jennifer Aniston označuje peptidové injekce za budoucnost kosmetických zákroků.

Zdroje:

  • https://nypost.com/2023/08/23/what-is-a-salmon-sperm-facial-jennifer-anistons-skincare-treatment/
  • https://www.vanityfair.com/style/2023/08/jennifer-aniston-on-salmon-sperm-facials-carrying-her-own-olives-and-coming-out-from-under-the-rubble-of-divorcing-brad-pitt
  • https://www.products.pcc.eu/cs/blog/peptidy-v-kosmetologii-vlastnosti-ucinky-a-aplikace/