Slyšeli jste někdy o sugar baby?

Tenhle fenomén je v zahraničí populární už několik let. U nás se o něm ale stále moc nemluví. Na internetu si krásné, mladé dívky hledají bohaté a zajištěné muže, kteří potom zaplatí vše, co jim na očích vidí. Od drahých kabelek, šperků a oblečení až po luxusní auta nebo dovolené. Měsíční kapesné je samozřejmostí. A co za to dívky nabízí? I když se na všech webech, které sugarbaby, jak se dívkám také přezdívá, s jejich sponzory spojují, píše, že se nejedná o zprostředkování sexuálních služeb, je víc než jasné, že za milý úsměv slečny tenhle luxus opravdu nemají.

Sugar baby je žena, které je maximálně do 25 let, má „vytuněný“ vzhled jako hlavní (a často jedinou investicí) a největší noční můrou je, že by měla pracovat někde od osmi do pěti. Na straně druhé muž „sugar daddy“, většinou vyšší střední věk a víc, který mává kreditkou a ví moc dobře proč. To je zase jeho devíza a investice do společnice, na kterou by se bez peněz nejspíš nezmohl.

Platí mi za cestování a kdo z vás to má?

Sugar baby Charlotte Davies (24) pravidelně dostává peníze na schůzky s bohatými podnikateli a bankéři. Žena se pro web The Mirror svěřila, že jí starší muži platí za rande po celém světě, a tvrdí, že její klienti jsou mnohem uctivější než její bývalí partneři. Starší muži ji berou na plně placené výlety, a navíc jí platí v přepočtu 5600 korun za rande.

"Někdy mě vezmou na nákupy a všechno zaplatí nebo mě vezmou do lázní a před pár týdny jsem vlastně byla v Paříži. Cestování je něco, co miluju, a navíc za to dostávat peníze je úžasné,“ prohlašuje Charlotte a nemá nejmenší problém s tím, patří do ranku zlatokopek. Muži, se kterými se potkává, považuje za osamělé.

"Mám pocit, že to pro ně hodně znamená, když je vidím. Mají pocit, že jim přidáváte do života velkou hodnotu, což je opravdu hezké,“ dodává Charlotte.

Vztah bez lásky, ale v luxusu

Jakmile si sugar baby najde vhodného partnera, je spokojená a její životní náplní se stane reprezentace daného partnera a péče o sebe. K tomu má navíc pohádkový rozpočet a může si dovolit nakoupit vše, co si přeje. Dárečky a exotické dovolené jsou samozřejmostí. Životní styl sugar babies není pro každého. Drahé dovolené, šperky a oblečení od předních módních návrhářů není zadarmo. Muž, respektive partner, nebo jednoduše řečeno sugar daddy, očekává od ženy protislužbu. To znamená, že mu musí být neustále k dispozici, musí ho umět reprezentovat ve společnosti a očekává, že s ním bude vést i milostný život. Samozřejmě se nevylučuje, že mladá žena se do staršího zaopatřeného muže zamiluje, ale častěji se stává, že vztah je založen čistě na finanční stránce věci a výhodném obchodu pro obě strany. Láska bývá ve vztazích mezi sugar baby a sugar daddy ojedinělá, upřesňuje server Vanili.

Zdroj: