MŮJ POHYB

Pohyb? Protažené, zpevněné tělo, které mi umožní dobře fungovat jak fyzicky, tak mentálně. Několikrát týdně jóga pro protažení a uvolnění, cvičení na core, proložené občasným “vyběháním hlavy”. Také chodím na procházky s rodinou a pravidelně se psem, nachytat sluníčko a nabrat kyslík. Navíc mám strašně moc běžeckých bot, které musím někde ošoupat.

MOJE JÍDLO

Jídlo je moje láska. Něco, co si vážně užívám. Jsem přesně ten typ, který hrozně rád navštěvuje města, kde je velká hustota míst, kde se dá ochutnávat, inspirovat se a poznávat. Jsou věci, které jsem ještě nepřekonala (například ústřice kvůli jejich struktuře), věci, které překonávám hůř (hmyz) a pochoutky, kterým jednoduše neodolám - dlouze tažená masa, dobře upravená zelenina, ale i sofistikované sladké. V běžném životě se snažím jíst aspoň rámcově pravidelně.

MOJE PRÁCE

Mám šestiletou dceru a uvědomila jsem si, že kvůli práci, kterou dělám, jsem neměla ani klasickou mateřskou dovolenou. Úplné rodičovské dovolené jsem si vlastně užila jen první tři měsíce lockdownu na jaře 2020. I přes to, že se zastavily všechny projekty, na kterých průběžně pracuju, to bylo krásné období, kdy jsme si to se Zuzkou neuvěřitelně užily, převážně venku v lese. Předtím i potom jsem pracovat nepřestala - oba závody Vltava Run i NoMen Run jedou každý rok, Babinský bistro, které mám na Špilberku, mělo právě jen tu tříměsíční nucenou přestávku, abychom pak naskočili do stále se měnících pravidel, ale plně funkční a připravení obsloužit naše hosty.

Pracuju dost, ale dělám, co mám ráda, a naštěstí se mi to daří skloubit s rodinou i prvňačkou.

Má to ale i svou daň, jsem na příjmu pořád, i když mám dovolenou. Ale díky tomu, jakou mám práci, jsem schopná si udělat jak čas na rodinu a sebe, tak zvládnout všechny pracovní úkoly a projekty. Nejsem svázaná pevnou pracovní dobou, což neznamená, že bych pracovala méně, ale umím si to rozvrhnout v průběhu celého dne, někdy i víkendu. Mám sebekázeň a vím, jak co má vypadat a kdy co má být.

MŮJ ŽIVOT

Je pro mě důležité mít harmonii v rodině. Snažím se jejím členům i lidem, se kterými pracuju, dátdostatek prostoru. A ráda chystám půdu příjemným zážitkům a emocím. Třeba všem těm pocitům v cíli Vltava Run! Po 360 km dobíháš do cíle a máš hubu od ucha k uchu. Hrozně ráda na tokoukám a je to ta odměna, důvod, proč to děláme.

Zdroje: