Premium obsah

Příběh: Místo tréninku jsem zkusila terapii

Příběh: Místo tréninku jsem zkusila terapii
Jsem nervózní. Konečně jsem se totiž rozhodla postavit se čelem tomu, že ve svém životě momentálně nic nezvládám. Kvůli operaci nemůžu plnohodnotně cvičit a přijde mi, že ztrácím část svého já. Dokáže mě z toho dostat kombinace mentálního koučinku, pohybu a meditace, na kterou mířím? Jistá si nejsem, ale zkusit to chci. 

Mentální koučink využívají hlavně vrcholoví sportovci – pomáhá jim nastavit hlavu tak, aby podávali co nejlepší výkony. Stejně dobře ovšem funguje i na problémy mimo hřiště. Jde vlastně o trénink mysli, který vám pomůže najít správnou cestu, ať už potřebujete vítězit, nebo jste se prostě jen ve svém životě zasekli a nevíte jak dál. Na rozdíl od psychoterapie neřeší minulost, ale pracuje s přítomností. Představit si to můžete třeba jako cestu z bodu A (tady jsem, toto je moje situace) do bodu B (tady bych chtěla být, toto je můj cíl). 

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.