MŮJ POHYB

Pohyb pro mě znamená pestřejší a šťastnější život. Právě teď se nejraději věnuji horskému kolu. Začala jsem s ním až ve třiceti letech, společně s dětmi. Je to výzva naučit se něco, s čím moje děti začaly už ve čtyřech. Sjíždět traily do hor jezdíme i dvakrát do měsíce. Doma v Praze se soustředím na posilování svalů a balancu. Nesmí chybět ani ranních 30 minut jógy na záda. Zároveň téměř nepoužívám MHD, takže za den nachodím i 10 kilometrů.

Zdroj: Youtube

MOJE JÍDLO

Jídlo je pro mě velkým experimentem. Jinak jíme, když jsme doma, a jinak u rodičů na Moravě. Doma si kupujeme kvalitní potraviny, dopřejeme si více probiotik a často si zajdeme i do dobré restaurace. Na Moravě u rodičů se nikdo neptá, co chceš jíst, prostě se to uvaří a ty jíš. Proto pak v Praze hledám vyváženost. Snažím se do sebe dostat více probiotik, závislost mám na kimchi, které podporuje trávení a vytváří super podmínky pro střevní mikrobiom. Jak začnu ‚hůře‘ jíst, horší se mi imunita.

MOJE PRÁCE

Ráda dělám věci naplno. Takže když jsem v práci, snažím se jet na max. Nejčastěji pracuji od pondělí do čtvrtka a od pátku do neděle už potřebuji restart v podobě sportu a změny prostředí. Velkou motivací jsou pro mě reálné výsledky. Když někomu pomůžete a on vám za to ještě poděkuje. Často jsou to známí, někdy i zákazníci, kteří vám to řeknou napřímo.

MŮJ ŽIVOT

Život mě naučil nebrat věci automaticky a více si všeho vážit. Hlavně toho, že jsme zdraví. Když jsme přišli v šestém měsíci těhotenství o dítě, tak jsem si uvědomila, že o své zdraví musím pečovat více vědomě. Vše ostatní jsou maličkosti.

MOJE JÁ

Jsem empatická a taky si myslím, že jsem dobrou mámou, toho si na sobě vážím asi nejvíce. Na životě mám ráda jeho pestrost. Naučila jsem se říkat ‚ne‘ a neříkat slovo ‚nikdy‘ a je to hodně osvobozující.

Zdroje:

Kondice 10/2022

https://www.zivina.cz/o-nas/