Monika, která ten den pořádala oslavu, totiž kamarádce řekla, že Tomáš teprve před krátkou dobou odešel z několikaletého vztahu, takže nehledá nic vážného. Eriku to celkem zamrzelo, teď však ležela na gauči, v pátek večer, v televizi běžel romantický film podle Rosamunde Pilcherové, a jí bylo tak smutno. I kdyby to mělo být jen jednou, chci se s ním vyspat, rozhodla se.

S Tomášem se za pár dní opravdu sešla. Domluvili se, že zajdou na sklenku vína a další možnosti nechají otevřené. Erika byla tak nervózní, že měla sto chutí jít k Tomášovi domů hned, aby se už nemusela stresovat tím, jak to celé dopadne. Setkání se ale ukázalo být velmi příjemným a brzy zjistila, že spolu mají mnoho společného. Dokonce oba milují hororovou sérii Pach krve, která většině lidí připadá nechutná.

Po pár deckách Sauvignonu už bylo jasné, že Erika Tomáše navštíví. Proběhlo pár velmi výmluvných pohledů a letmých doteků prstů při podávání telefonu, na kterém jí Tomáš ukazoval své půlroční štěně labradora. Pod záminkou, že by pejsek neměl být doma tak dlouho sám, Erika uspíšila přesun do Tomášova bytu. Byl příjemný podzimní večer, vzduch byl prosycený vůní tlejícího listí a smažených řízků z nedaleké hospody. Erice hořely tváře vzrušením.

Štěně mělo velkou radost z návštěvy a svým hlasitým štěkáním a výskoky do výšky rozptýlilo i poslední zbytky Eričina napětí. Přistoupila k Tomášovi a lehce ho políbila na tvář. On jí to opětoval polibkem na čelo, špičku nosu a horní ret, který dlouze nasál mezi ty své. Když pokračoval i na krk a cestou jemně stiskl Eričin lalůček mezi zuby, slastně vydechla. Dlouho očekávané mazlení si užívala plnými doušky. Líbilo se jí, že se Tomáš ptá předtím, než něco udělá – zeptal se, jestli jí může sundat tričko, sáhnout mezi nohy, nebo jestli chce použít kondom. O tom si s bývalými milenci mohla nechat jenom zdát. Došlo i na její oblíbenou polohu 69, po které následovalo několik dalších. Vyčerpaná a šťastná se schoulila do náruče svého milence.

„No jo, Zuzi. Pak se mi ale začalo chtít strašně prdět.“ Touto větou mě Erika probrala ze zasnění poté, co mi líčila peprné detaily sexu s Tomášem. Není to žádná novinka – když jsme na rande, býváme často i podvědomě sevření a plyny se kumulují. „Šla jsem teda k němu na záchod a chtěla si ulevit, jenže to jako na potvoru zrovna nešlo. Navíc měl hrozně tenké stěny. Bolelo mě břicho a on ještě chtěl, abych tam přespala! Přece nemůžu říct klukovi na prvním rande, že se mi chce pšoukat… Tak jsem vymyslela úplnou blbost, protože se mi odtamtud ještě nechtělo: navrhla jsem, že spolu vyvenčíme pejska. Že půjdu napřed, no a venku jsem si chtěla prdnout.“ Zírala jsem na ni se zatajeným dechem, zvědavá, jak tohle dopadne.

Tomáš nechápal, proč chce jít Erika napřed, byl ve sprše a potřeboval na sebe jen něco hodit. To už ale mizela ve dveřích se štěňátkem, kterému se snažila natáhnout kšíry, přestože netušila, jak na to. „Zapomněla jsi na vodítko,“ volal na ni z okna přesně ve chvíli, kdy se konečně dostala před vchodové dveře a vypustila všechny plyny, které už nutně potřebovaly ven. Byla to rána jak z děla a slyšel ji nejen Tomáš z druhého patra, ale také sousedka, která zrovna venčila svého jezevčíka.

Možná i díky této příhodě se mezi těmi dvěma prolomily ledy hned toho večera a dodnes tvoří spokojený pár. A Erice už se nekumulují plyny.

Zdroj:

@hrackypodlekacky