MUDr. Samuel Heller

Kardiolog. Pracuje ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze, specializuje se na léčbu vysokého krevního tlaku.

Ptejte se na léčbu srdečních onemocnění, ať už pomocí léků nebo operační, lékař odpoví na otázky týkající se potíží a léčby vysokého tlaku, aterosklerózy či srdečních arytmií. Ptát se také můžete, co vás zajímá ke katetrizacím, angioplastikám, zavedení bypassu a dalším vyšetřením a zákrokům.

POŠLETE NÁM DOTAZ

Související články:

Akutní diasekce ve 30 letech

18. 07. 2018

Akutní diasekce ve 30 letech

Je mi 30 let a před 2 měsíci mi operovali akutní diasekci. Vyměnili mi chlopeň a část aorty před obloukem. Na sestupující aortu mi byl nasazen maličký stent, při posledním CT bylo zjištěno, že se posunul. Stále u mě přetrvává disekce celého oblouku i s odstupy a to téměř celé aorty. Zajímalo by mě, zda jste již řešili rozsáhlou disekci v oblouku? Jakou formou - chirurgickou, nebo endovaskulární?

Celý článek »

27. 09. 2013

Operace srdce ve 30 letech!

Je mi 30 let a před 2 měsíci mě operovali na akutní disekci. Vyměnili mi chlopeň a část aorty před obloukem. Na sestupující aortu mi byl nasazen maličký stent. Při posledním CT bylo zjištěno, že se posunul. Stále u mě přetrvává disekce celého oblouku i s odstupy a téměř celé aorty. Zajímalo by mě, zda jste již řešili rozsáhlou disekci v oblouku. Jakou formou - chirurgicky nebo endovaskulárně?

Celý článek »
Katetrizace srdce

17. 10. 2011

Katetrizace srdce

Mého přítele poslali na takzvanou katetrizaci, předtím bylo podezření na infarkt. Můžete mi sdělit podrobnosti i následky v běžném životě? Má fyzicky i psychicky náročnou práci, kontroly i opravy výškových komínů, je mu už 68 let a lézt na 120 metrový komín je podle mě dost náročné.

Celý článek »