MUDr. Jiří Ferra

Působí v Perfect Clinic. Je držitelem licence České lékařské komory pro výkon lékařské praxe v oboru plastická chirurgie a pro výkon odborného garanta v tomto oboru. Je současně členem Společnosti plastické chirurgie JEP, International Society of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS), Europan Society of Aesthetic Laser Surgery a European Association of Plastic Surgery.

Byl členem speciálního mikrochirurgického a replantačního operačního týmu. Od roku 2004 pracoval jako ordinář pro plastickou chirurgii v “Kliniken Freyung-Grafenau GmbH” v SRN a jako vedoucí lékař a odborný garant v oboru plastická chirurgie pro Kliniku Laser Esthetic Praha. Aktivně publikuje a přednáší u nás i v zahraničí pro odbornou i laickou veřejnost. Pravidelně se účastní řady zahraničních sympozií – IMCAS Paris, EURAPS, Madrid a další. Působil jako stážista na Klinice plastické a rekonstrukční chirurgie v Kantonální nemocnici v Basileji pod vedením profesora. J. Preina.

POŠLETE NÁM DOTAZ

Související články:

Mám prsa v hrozném stavu. Co s tím?

04. 06. 2015

Mám prsa v hrozném stavu. Co s tím?

Čekám své druhé miminko a nedá mi spát jeden problém týkající se mých prsou. Před prvním otěhotněním jsem měla prsa pevná, kulatá, velikost 3. Během těhotenství jsem hodně nabrala (30 kg) a zvětšila se i prsa. Syna jsem kojila dva a půl roku. Nevím, jaký vliv na podobu prsou mělo to, že jsem tolik nabrala, nebo to, že jsem dlouho kojila. To bych ostatně ráda věděla od vás. Prsa jsem po ukončení kojení a vrácení se na svou původní váhu (165 cm, 55 kg) měla v hrozném stavu (už chápu pojem - vytahané ponožky), kůže byla velmi povolená, prsa velmi měkká, z podprsenky jakoby vytékala... Hubnula jsem postupně úpravou jídelníčku a cvičením. Aktuálně jsem opět těhotná a prsa se zvětšila už v prvním trimestru, jsou teď hezky pevná, opět velká, sice už nemají kulatý tvar jako dříve, jsou lehce povislá, ale to je to nejmenší. Své druhé miminko plánuji opět kojit a opět co nejdéle to půjde. Myslíte, že po konci kojení budu mít prsa opět v tom hrozném stavu, nebo se může stát, že budou vypadat alespoň trochu jinak? A co byste mi v případě, že to opět dopadne k mojí nespokojenosti, doporučili? Moc děkuji za vaši odpověď. Michala K.

Celý článek »