Premium obsah

Vůně, které vám zpříjemní koupel

Vůně, které vám zpříjemní koupel
Zimní období se svým deficitem slunečních paprsků a častým přecházením z vytopených budov do sychravého počasí nám na pohodě a vnitřní vyrovnanosti nepřidá. Pro to je potřeba v tomto čase něco udělat. Věnujte se sami sobě a dopřejte si příjemnou večerní koupel.

Vyhraďte si půlhodinu jen pro sebe

Nechte odplynout všechny starosti všedního dne a napusťte si vanu, rozsviťte si svíčku, uvařte horký čaj a jen tak se naložte do vody. Přidat k tomu můžete i příjemnou hudbu či poslech audioknihy a především všem zakažte, aby vás ve vaší chvilce pro sebe rušili. Aby vás koupel příjemně naladila a uvolnila, přidejte si do ní i některou z koupelových přísad, například vyživující mořskou sůl, šumivou bombu, koupelovou pěnu anebo esenciální olej. Vzhledem k tomu, že koupel v teplé vodě pokožku vysušuje, nezapomeňte se po ní dobře promazat, případně můžete již ve vodě rozpustit lžičku bambuckého másla, které vaši pokožku vyživí již v průběhu koupele a vám ušetří práci.

Jaké přísady do koupele zvolit?

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.