Premium obsah

Jaro přichází a s ním ideální doba na detoxikaci organismu

Jaro přichází a s ním ideální doba na detoxikaci organismu
Ta by měla proběhnout nejen na úrovni fyzického těla, ale i duševní kondice a v neposlední řadě také prostoru, ve kterém žijete. Rozhodně to ale neznamená, že byste měli držet přísnou dietu, bezhlavě uklízet a ještě se u toho tvářit šťastně. Na jarní detox je potřeba jít chytře.

Cílem je především dobrý pocit

Pro pročištění vašeho organismu a získání dobrého pocitu z vlastního těla stačí zdravý a vyvážený jídelníček a dostatek pohybu, ale také odpočinku. Nejčastějšími projevy zanesení organismu toxiny jsou kromě únavy a vyčerpání také nadýmání, bolesti hlavy či deprese. Ty plynou z nekvalitní stravy s vysokým podílem chemických přísad, vysokého pracovního tempa, a dokonce i z nevyrovnaných mezilidských vztahů. Detoxikace pomůže nastartovat uzdravující procesy v těle a pozvednout hladinu životní energie díky tomu, že odstraní nežádoucí látky, které brání buňkám přijímat výživu.

Kde začít?

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.