Premium obsah

Jak se v létě ochladit pomocí bylinek

Jak se v létě ochladit pomocí bylinek
Milujete letní ochlazení, ale kvůli množství zkonzumované zmrzliny se již bojíte stoupnout na váhu? Vsaďte na bylinky a dopřejte si osvěžení bez výčitek. Přírodní produkty můžete využít jak pro vnitřní ochlazení, tak pro zchlazení zvenčí. Dopřejte si lehké letní limonády, ale i chladivou koupel.

Jak zatočit s přehřátím organismu

Po delším pobytu na slunci se nemusí spálit jen vaše pokožka. Horké počasí může zapříčinit přehřátí i vnitřních orgánů. Většina z nás tyto stavy řeší okamžitou konzumací studených nápojů, které však pro tělo v parném létě představují teplotní šok. Mnohem výhodnější je konzumovat nápoje teplé anebo alespoň vlažné. Ideální jsou bylinkové čaje, které necháte před popíjením ochladit více než v zimě, v létě konzumujte také více polévek. Ty nemusí být sice přímo horké, vhodné jsou ale spíše teplé. Jednu z velmi příjemných variant letního ochlazení představují bylinky.

I z bazalky můžete připravit skvělou limonádu

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.