Intimní hygiena s pomocí přírodních produktů

1569939349
Ženské intimní partie vyžadují speciální péči. Jejich rovnováha je velmi křehká a snadno ji naruší i sebenepatrnější změna. Narušená acidobazická rovnováha se pak projeví ve formě kvasinek, mykóz nebo výtoků, které jsou nejen nepříjemné, ale také mohou vést až k chronickým obtížím.

Podpořte přátelské bakterie

Nejen lidské střevo je osídleno bakteriemi, které jsou prospěšné. Také sliznice poševní stěny obsahuje velké množství bakterií, které jí prospívají. Velmi často může ale dojít k zanesení nežádoucích látek a rozvoji zánětu či infekce. Aby byly vaše bakterie dostatečně odolné a s počínajícím zánětem si poradily, je potřeba jim trochu pomoci. Nejsnáze je podpoříte pravidelnou konzumací probiotik. Ty si můžete dopřát například v jogurtu, ale ohlídejte si, že obsahuje živé bakterie. Dalším způsobem, jak podpořit přirozenou mikroflóru střeva i intimních orgánů, je pravidelná konzumace kapslí s probiotiky, která nejen regulují zažívací a pohlavní soustavu, ale také podpoří imunitní systém.

Domácí mýdlo na intimní partie

Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.