Premium obsah

Detox: Jídelníčkem proti alergii

Detox: Jídelníčkem proti alergii
Někdo svou alergii téměř nepociťuje a snadno s ní může žít, jinému však dokáže život pěkně zkomplikovat. Alergie jsou v dnešním světě rozšířeným a obtížně zvládnutelným onemocněním. Vsaďte na bylinnou terapii a hlavně na změnu jídelníčku.

Označení alergie se objevilo až na počátku 20. století. Vytvořili jej lékaři Clemens von Pir quet a Béla Schick, kteří si všimli, že někteří pacienti jsou přecitlivělí na běžně neškodné látky, jako jsou prach, pyl nebo některé potraviny. V poslední době se ovšem s alergiemi setkáváme stále častěji. I když jste doposud žádnou neměli, neznamená to, že se u vás neobjeví. Stát se to může v jakémkoli věku. Odborníci to přisuzují nejen prostředí, ve kterém žijeme, ale i našemu životnímu stylu. Spektrum projevů alergických reakcí je široké, od slabé rýmy, se kterou se dá ještě celkem snadno fungovat, až po anafylaktický šok, který může končit smrtí.

IMUNITA, VÁŠ ŠTÍT

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.