Premium obsah

Co všechno dokáže vyléčit ájurvéda?

Co všechno dokáže vyléčit ájurvéda?
Když se začnete blíže zajímat o to, jak ájurvéda přistupuje k fyzickému a duševnímu zdraví, může vám to znít trochu ezotericky. Některá tvrzení skutečně úplně neladí s poznatky západní medicíny. Ale na druhou stranu, prospěšnost ájurvédy v některých ohledech potvrdily i odborné studie.

„Ájurvédské terapie představují komplexní péči o fyzickou i duševní stránku človíčka, při kterých se znovuobnovuje samočistící proces organismu – tělo se postupně detoxikuje, zbavuje se usazených toxinů (odpadů) a bolesti, regeneruje se, správně se vyživuje. Účelem ájurvédských terapií je navrátit tělu ztracenou rovnováhu na všech třech úrovních – tělo, mysl, duch. Neboť rovnováha je základem zdraví, krásy, vitality, spokojenosti, radosti i dlouhověkosti,“ píše se na webu taraajurveda.cz, přičemž jsou to například právě slova o detoxikaci, která moderní lékaři považují za nesmyslná.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.