Premium obsah

Březen je ten pravý čas na podporu žlučníku

Březen je ten pravý čas na podporu žlučníku
Když nás začne bolet žlučník, jedná se už obvykle o volání v nouzi nejvyšší. Silné bolesti pod pravým žebrem, která může být zpočátku spíše tupá, ale později se spolehlivě přemění v bolestivé píchání, není možné si nevšimnout. Kromě ní se přidává celková nevolnost a únava často spojená i s kolikou. Každý, kdo někdy zažil žlučníkový záchvat, může potvrdit, že jde o stav, který je opravdu velmi nepříjemný, a proto je lepší se mu předem vyhnout.

Základní čajová směs na žlučník

Zklidňující bylinky jsou ideální nejen pro podporu rozbouřeného žlučníku, ale také pro celkovou úlevu a posílení organismu. Jen je důležité vědět, po kterých sáhnout. Naprosto univerzální bylinkou je v tomto ohledu měsíček lékařský. Má hojivé účinky na všechny sliznice a kromě přirozených antibiotických vlastností dokáže také zlepšit chuť čajové bylinné směsi na žlučník. Ta by měla kromě měsíčku obsahovat i mátu peprnou, heřmánek pravý a nahořklý pelyněk.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.