Premium obsah

Ájurvédské bylinky pro podporu kondice vlasů

Ájurvédské bylinky pro podporu kondice vlasů
Ájurvédské bylinky mohou působit na organismus blahodárně nejen zevnitř, ale i zvenčí. Které poklady ájurvédy vám pomohou při péči o očistu těla a dobrou kondici vlasů a zároveň s nimi budete předcházet jejich vypadávání a šedivění?

Reetha

Pod tímto názvem se skrývá opravdu velmi jemný prášek z indických mýdlových ořechů, který můžete použít pro přírodní mytí vlasů, ale i celého těla. Vhodný je jak místo šamponu na vlasy, tak jako náhrada mýdla. Prášek reetha má vysoký obsah saponinů, které při styku s vodou pění, a díky tomu ochrání obal vlasu. Při používání prášku reetha místo šamponu získají vlasy neobyčejnou lehkost a lesk, a pokud jsou zplihlé, nabudou na objemu. Jak používat prášek reetha na mytí vlasů? Pro středně dlouhé vlasy smíchejte 2 lžíce prášku s teplou vodou a vymíchejte do hladké pasty. Tu naneste přímo na mokré vlasy a nechte působit asi čtvrt hodiny, poté důkladně smyjte vodou.

Shikakai

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.