Premium obsah

Trénujte chytře

Trénujte chytře
Sportovní aplikace jsou pro spoustu běžců neodmyslitelnou součástí tréninku. Vzájemně se ale hodně liší v tom, co vám můžou nabídnout. Právě teď běžeckým světem nejvíc hýbe mySASY, která je výjimečná v tom, že vám trénink dokáže perfektně dávkovat. A to i v případě, že s běháním začínáte. Vyzkoušeli jsme ji za vás!

Včem je aplikace mySASY jiná? Jde vlastně o diagnostický systém, který vám umožní velmi efektivně trénovat i odpočívat. Ukáže vám, jak váš organismus zareagoval na trénink a celkové zatížení, a také, zda se mu podařilo po tréninku dobře zregenerovat. MySASY vám i doporučí, jestli byste měli zařadit náročný nebo naopak volnější, či odpočinkový tréninkový režim. A to je něco, co uvítá jak naprostý běžecký začátečník, tak někdo, kdo už dlouho a systematicky trénuje. Vyhnete se totiž přetížení a snáz vyladíte svou formu. Jak na tom aktuálně každý den jste, se dozvíte po ranním, ani ne patnáctiminutovém měření. Aplikace je placená – ceny začínají na 163 Kč. Na 14 dní si ji ale můžete vyzkoušet zdarma.

PARASYMPATIKUS VS. SYMPATIKUS

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.