1.12.2023 - Karlovský Express

Dnes se otevřela Skiaréna Karlov pod Pradědem pro denní provoz. Celý víkend je navíc přidáno i večerní lyžování a těšit se můžete na 2 modré sjezdovky. Naše šéfredaktorka Míša už toto středisko dnes ozkoušela, a může ho prý jen doporučit!

Zdroj: Youtube

2.12.2023 - Dolní Morava

Kouzelné sjezdovky v Resortu Dolní Morava, který je na rozhraní Orlických hor a Jeseníků, se otevírají již tuto sobotu. V oblasti je i mnoho dalších zábavných aktivit pro celou rodinu, vyplatí se tam strávit více dní.

2.12.2023 - Skiareál Špindlerův Mlýn

V sobotu se lanovky rozjíždějí také ve slavném Špindlu. Otevírají se lanovky a sjezdovky na Medvědíně a Horních Mísečkách.

2.12.2023 - Jasná, Chopok

Sjezdovky se otevírají i na Slovensku a oblíbené lyžařské středisko Jasná otevírá taktéž v sobotu. Stojí rozhodně za navštívení.

17.11.2023 - Skiareál Monínec

Monínec letos otevřel jako první a to už v listopadu. Jede to tam v plném proudu a od úterý do soboty funguje i večerní lyžování - 18:00 - 21:00.

7.12.2023 - Lyžování Špičák

Oblíbený Špičák se rozjede už příští čtvrtek, a kromě lanovek budou spuštěny i všechna gastro zařízení, lyžařská školička i půjčovna lyžařských a snowboardistických potřeb a vybavení. Špičák si určitě nenechte ujít.

Zdroj: Youtube

9.12.2023 - Pec pod Sněžkou

Za týden v sobotu se otevírají sjezdovky v Peci pod Sněžkou. Místo je krásné i na běžkování nebo turistiku.

Zdroje:

  • https://www.onthesnow.cz/krkonose/pec-pod-snezkou/snehove-zpravodajstvi
  • https://lyzovani.spicak.cz/cz/clanek/?zacatek-zimni-sezony-ve-ctvrtek-7.-prosince-162