Hanka Reinders se posledních několik let věnuje kulturistice a je to na ní vidět. Tělo má samý sval, na což je náležitě hrdá. Skrývá se za tím totiž pot a dřina. Podle ní je i svalnaté a vyrýsované tělo velmi ženské a sexy. Za sebou má i úspěchy v mezinárodních profesionálních kulturistických soutěžích.

Zdroj: VLM

Dieta? Dřív jsem ten pojem neznala

Silový trénink je pro ni životní drogou, a cvičí dokonce i na dovolené. Letos ji trávila s rodinou v Turecku a první, co si šla obhlédnout, nebyly památky, ale hotelové fitko.

„Celý život jsem se nemusela hlídat a ťukám, protože ne každý to tak má. Ale v přípravě jsem samozřejmě držela půl roku dietu, což pro mě bylo opravdu extrémně náročné. Protože v minulosti jsem nikdy žádnou dietu nedržela,“ prozradila Kondici v rozhovoru.

Právě příprava na závody ji prý naučila jíst s rozumem. Hlídá si především správný podíl bílkovin, tuků a sacharidů a dbá na komplexnost a vyváženost stravy. K tomu patří i občasné dopřávání si v podobě tučnějších jídel. „Když rodiče uvaří svíčkovou nebo rajskou s knedlíkem, tak si ji dám. Stejně jako dezert. Ale hlídám si množství a přiměřený počet kalorií.“

Efektivní hubnutí: Najděte si sport, který vás baví

Hanka Reinders zdůrazňuje, že bez pohybu štíhlou a fit postavu nevykouzlíte. Díky tomu, že sama chodí pětkrát týdně do tělocvičny, může si pak dopřát i nějaké ty dobroty navíc. V jejím životě ale není posilování jediným druhem sportu, díky kterému pálí kalorie. „Ženské mi na Instagramu píšou, že je nebaví cvičit ve fitku. A já jim vždycky odepisuju, ať tedy dělají to, co je baví. Najděte si jakoukoli jinou aktivitu, ať už jsou to brusle, nebo cokoli jiného. Důležité je se hýbat a nesedět doma na zadku.“

Influencerka, moderátorka a fitness nadšenkyně zároveň přiznává, že sama má výhodu oproti ženám, které musí chodit na 10, nebo dokonce 12 hodin do práce. „Chápu, že se jim to může zdát proti srsti, když jsou celé dny v práci a pak mají doma ještě uvařit, vyžehlit a tak dále. Je to opravdu těžké a já se jim vlastně vůbec nedivím, že už pak nemají sílu něco dělat.“ Na celý rozhovor se můžete podívat ve videu.

Zdroje:

  • Hana Reinders Mašlíková - influencerka
  • Lucie Šáleová - moderátorka