Miluje maso a klidně ho vymění za kus dortu, pivo plzeň považuje za lék, ráda se odmění sklenicí červeného vína a zmrzlinou z McDonald´s přelitou karamelovou polevou. Nepohrdne doutníčkem. Místo ranního müsli si raději usmaží vajíčka se slaninou, je „závislá“ na salámkách, smradlavých a plesnivých sýrech. Na stole v kuchyni ovšem nechybí talíř s nakrájenou zeleninou a ovocem.

Zdroj: VLM

„Jsem poživačný člověk. Musím hodně šlapat, abych mohla papat,“ hlásí oblíbená moderátorka Gábina Partyšová své životní krédo.

A tak do svého nabitého programu často zařazuje sport. Na prvním místě je to jóga. Tu cvičí nejméně třikrát týdně, dvakrát ve studiu svého lektora Tomáše Strnada, jednou sama doma. V obtížnějším období se jí věnuje každý den. „Zklidňuje mě, dodává pozitivní energii. Vynechávám jen, když mě trápí nějaké neduhy, nemoci nebo cestuji,“ vypráví Gábina, která si ke čtyřicátinám nadělila kurz jógy na Karlově univerzitě a jednou by ráda i předcvičovala.

V jejím programu nechybí ani kardio cvičení na orbitreku, který má doma v garáži. Tam se jde Gábina vypotit a zvednout si tepovku. Pokud venku nemrzne, otevře si garážová vrata a pustí do uší klasickou hudbu, třeba Beethovena. „Běh, ani chůze na pásu ve fitku není pro mě. Na orbitreku se protáhnou záda, zapojují se mezilopatkové svaly, procvičí se pravá a levá hemisféra,“ vysvětluje.

S tatínkem i synem Kristiánem vyrážejí pravidelně také golf. „Hrajeme a povídáme si bezmobilně. V covidu se ze mě stala až fanatická golfistka,“ dodává s tím, že často moderuje golfové turnaje.

Letos v létě Gábina asi začne trochu více jezdit na kole, protože její přítel je vášnivý cyklista. „Ale bolí mě z toho zadek!“ dodává. S rodiči, se kterými sdílí společnou domácnost, doma hrají ping pong, mají také tenisový kurt, nechybí ani basketbalový koš. „Ráda plavu, ideálně v moři, lyžuji, bruslím. Mám ráda i dovolené, kde se mohu nejen válet, ale i sportovat,“ dodává Gábina Partyšová.

Zdroj: autorký článek, rozhovor s Gabrielou Partyšovou