Premium obsah

Běhání: Doběhněte si pro menší velikost

Běhání: Doběhněte si pro menší velikost
Běh a hubnutí jsou spojené nádoby. Jak využít uběhnuté kilometry k tomu, abyste shodila ta poslední tři kila? Nejdřív ze všeho zpomalte.

Představujete si občas svět, ve kterém vás vaše sukně nebo lem podprsenky nebude svírat jako vyhladovělý hroznýš? Svět, ve kterém nemusíte v sedm ráno vtáhnout břicho (a v šest večer ho zase povolit), abyste si připadala štíhlá? Svět, ve kterém se na vás muži dívají s rozzářenýma očima a vy nikdy nefuníte do schodů? Možná to bude právě svět, ve kterém běháte. Ačkoli existují ženy, které jejich míry a váha netrápí a raději budou příjemně kulaťoučkými femme fatale zahalenými do jedné vrstvy hedvábí navíc, dnešní doba přeje spíše štíhlým gazelám. Spousta žen se proto k běhu obrátí jako k poslední instanci před liposukcí nebo smrtí dietním hladem. A dobře dělá. Vedlejším efektem zábavy zvané běh je totiž sošné tělo. Jen je třeba dodržet pár pravidel. 

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.