Úvod do nutriční farmakologie I

Úvod do nutriční farmakologie I
Jsem trenérkou jógy a funkčního tréninku, celý život se snažím stravovat v souladu s všeobecně uznávanými pravidly zdravého stravování, dbám na zdravé návyky a prevenci… Stejně tak moje děti, manžel… Přese všechnu vědomou stravu jsme se však léta potýkali s dlouhodobými „odchylkami“ v oblasti zdraví. Ty se projevovaly alergiemi, astmatem, ekzémem, vysokým krevním tlakem a zvýšenou hladinou cholesterolu, opakujícími se akutními záněty a virózami, bolestivostí kloubů…

Z našeho celostně zaměřeného úhlu pohledu nepomáhala západní medicína a selhávala i ta alternativní – byliny, homeopatika, terapie… Při svém bádání po souvislostech jsem se dopracovala až k vědnímu oboru s lehce zavádějícím názvem: nutriční farmakologie. Našla jsem v něm spoustu odpovědí na své otázky a poznatky okamžitě včlenila do našeho každodenního života. A výsledek? Měsíc po měsíci sledujeme velmi výrazné změny, a to tím nejlepším možným směrem.

Loading
ZAVŘÍT REKLAMU
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.