Premium obsah

Ukliďte si podle KonMari – pořádek jednou provždy

Ukliďte si podle KonMari – pořádek jednou provždy
Potřebujete udělat nějakou zásadní změnu ve svém životě? Nastartovat se a odhodlat k něčemu novému? Chcete si srovnat priority? Zhubnout pár kilo? Získat sebevědomí? Ukliďte si doma. Úklidem v souladu s metodou pořádkumilovné guru úklidu Marie Kondo to jen začíná. Hlavním cílem KonMari metody totiž není úklid a organizace samotná, ale je to dosažení životního stylu, který si přejeme. Na cestu osobního rozvoje se tak vydáváte ve chvíli, kdy uklízíte svůj první šuplík s ponožkami. Zásadní je vytrvat až do konce.

„Současná doba, kdy trávíme více času doma, na home officech, je výzvou pro nás pro všechny, abychom něco udělali s naší domácností jinak. Abychom se doma cítili co nejlépe a plně využili potenciál věcí, které vlastníme, a prostoru, který obýváme. Aby věci sloužily nám, a ne abychom my sloužili věcem, aby nás věci stahovaly a vyčerpávaly,“ míní certifikovaná lektorka úklidu podle KonMari Michaela Mrázková.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.